reklama
Biznes

Zegarki Lorus dla niej i dla niego – propozycja modnego dodatku na każdą kieszeń

Zegarki Lorus dla niej i dla niego – propozycja modnego dodatku na każdą kieszeń

Nie od dzisiaj wiadomo, że zegarek jest nieodłącznym elementem męskiej, jak i damskiej garderoby. Może być on elementem biżuterii, który zawsze dobrze mówi o noszącym, przez pryzmat zegarka noszonego na ręku taka osoba jest często kojarzona jako punktualna czy pewna siebie, co zdecydowanie pokazuje nas w lepszym świetle.

Zegarki Lorus damskie – dla stylowych i nowoczesnych kobiet

Kobiety od zawsze cenią sobie detale poprawiające ich stylizację. Jedną z takich rzeczy jest zegarek – kobiety nie boją się eksperymentować, a w ostatnim czasie na różnych portalach możemy zauważyć duże urozmaicenia w marce Lorus. W związku z tym powstaje bardzo dużo modeli, które mogą odpowiadać dla każdej z pań, od tych bardziej biznesowych i eleganckich, po sportowe czy casualowe. Pierwszym przykładem może być zegarek damski Lorus o kwadratowej lub owalnej tarczy na złotej bransolecie w różnych odcieniach na przykład rose gold, złota, czy srebrna. Są to zegarki bardziej formalne w kobiecej etykiecie. Zegarek Lorus klasyczny nadający się na różne okazje powinien charakteryzować się skórzanym delikatnym paskiem o owalnej tarczy. Ostatnim z bardziej popularnych ostatnim czasem jest smartwatch, są to zegarki uniwersalne, gdyż można go znaleźć na pasku, czy bransolecie, choć to nie zmienia faktu, że tego typu zegarki najbardziej cenią sobie panie, które są w ciągłym biegu i prowadzą aktywny tryb życia oraz uprawiają sport.

reklama

Zegarki Lorus męskie – dla eleganckich mężczyzn o silnym charakterze

Męskie zegarki są tak naprawdę najbardziej popularną częścią biżuterii męskiej. Dla mężczyzn istnieją te same modele co w przypadku kobiet, które zostały wymienione wyżej – marka Lorus w swojej ofercie przedstawia zegarki klasyczne, biznesowe, sportowe, smartwatche, militarne i wiele więcej. Nie ukrywając dla populacji męskiej istnieje więcej wzorów zegarków, na przykład przy męskim zegarku Lorus z bransoletą możemy znaleźć koperty w różnych kolorach, zielonym, czerwonym czy niebieskim w połączeniu ze złotem – daje to super unikalny efekt. Mówiąc o zegarkach na pasku możemy znaleźć różne ciekawe wzory, na przykład standardową bydlęcą skórę, wielbłądzią czy nawet z krokodyla. Zegarki sportowe, czy militarne z reguły są bardzo duże i najbardziej pasują do mężczyzn z dużymi dłońmi, ponieważ koperta jest bardzo obszerna i zajmuje znaczną część naszego nadgarstka. Zegarki z marki Lorus możemy znaleźć z trzema różnymi typami mechanizmów, czyli mechaniczne, samo nakręcane oraz standardowe zasilane baterią. Mechaniczne zegarki jak sama nazwa wskazuje są nakręcenie zazwyczaj z prawej strony koperty, samonakręcane zegarki Lorus posiadają mechanizm, który w trakcie ruchu, gdy mamy założony zegarek na rękę nakręca się sam. Oczywiście najbardziej popularne zegarki są zasilane baterią, którą co około rok należy wymieniać.

Zegarki Lorus dla dzieci – idealny na prezent

Przechodząc do zegarków dziecięcych Lorus, jest to idealny prezent na każdą okazję, komunię, urodziny, czy Święta Bożego Narodzenia. Jest to niepowtarzalna pamiątka, która w późniejszych latach może spowodować miłość do tego rodzaju biżuterii. Jeśli chodzi o same kształty jest ich dość sporo, na przykład klasyczne na pasku, czy w różnego rodzaju kolorach zielonych czy niebieskich z elastycznego materiału.

Dlaczego warto?

Zegarek sam w sobie jest czymś wyjątkowym, który pasuje do każdej płci, niezależnie od wieku. Jest wyjątkowy prezentem, częścią biżuterii. Po jego zakupie możemy odczuć same pozytywy, czujemy się lepiej i co najważniejsze tak wyglądamy. Ostatnim czasie pojawiły się duże promocje na popularne marki, w tym Lorus co oznacza, że jest to najlepsza okazja na zakup zegarka. Warto zobaczyć aktualną ofertę marki na stronie https://www.zegarek.net/zegarki/lorus/index.html

Komentarze