Aktualności

Jedno z największych wesołych miasteczek w Polsce już w Łebie

Jedno z największych wesołych miasteczek w Polsce już w Łebie

Europark Krasnal , czyli rozrywkowe przedsiębiorstwo prowadzone jest przez Państwa M.A. Zielińskich, funkcjonujące na polskim rynku rozrywki już od ponad 30 lat, zagości w tym sezonie w Łebie !

reklama

Sezon 2021 w Europarku Krasnal to urządzenia i karuzele dla każdego takie jak między innymi:
zakręcony Break Dancer, diabelski młyn a’la Hollywood, kolejka górska Dragon, Autodrom, żaba Crazy Frog, odjazdowa Formuła 1, karuzela zabawkowa, wiedeńska czy również liczne loterie, cymbergaje, strzelnice, dmuchańce, Eurobungee, trampoliny i spotkania z bajkowymi postaciami! Nowość sezonu 2021 to extremalny, wysoki na blisko 40 metrów booster!

reklama

Europark Krasnal – to ceniona od lat marka i najlepsze wesołe miasteczko ostatnich sezonów. To laureat licznych nagród, doceniany zarówno przez sympatyków wesołych miasteczek oraz specjalistów i znawców, tworzących portale branżowe. Rozrywkowe przedsiębiorstwo prowadzone jest przez Państwa A.M. Zielińskich i funkcjonuje na polskim rynku rozrywki już od ponad 30 lat. Na renomę lunaparku składają się przede wszystkim oryginalne urządzenia oraz karuzele chociażby takiej marki jak niezastąpiony Huss, różnorodność ofertowa – dostępne urządzenia zarówno dla najmłodszych, dzieci, młodzieży i dorosłych a także profesjonalna obsługa i pasja tworzenia jednego z największych i najciekawszych wesołych miasteczek w Polsce. Lunapark miał również swój epizod poza granicami naszego kraju w Estonii i był to do tej pory jedyny taki przypadek kiedy polskie wesołe miasteczko zdecydowało się z sukcesem odwiedzić inny kraj i przenieść się z całym taborem poza granice Polski!

POLECAMY
 
close-link