Aktualności

Pieniądze, samochody i hulajnogi – 1 lipca ruszyła Loteria Narodowego Programu Szczepień

Pieniądze, samochody i hulajnogi – 1 lipca ruszyła Loteria Narodowego Programu Szczepień

Każda pełnoletnia i w pełni zaszczepiona osoba ma szanse wygrać nagrody w Loterii Narodowego Programu Szczepień. Pieniądze, samochody i hulajnogi czekają na zwycięzców. Loteria wystartowała 1 lipca i jest realizowana przez Totalizator Sportowy przy wsparciu spółek skarbu państwa.
Jak wziąć udział w losowaniu? Wykonaj szczepienie przeciw COVID-19 dowolnym preparatem dostępnym w Polsce. Dzięki temu będziesz mógł zarejestrować się w Loterii Narodowego Programu Szczepień do 30 września i wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Wygrana jest możliwa przy pełnym zaszczepieniu.
Rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19 możliwa jest przez:
bezpłatną infolinię 989
www.pacjent.gov.pl
SMS o treści SzczepimySie na numer 880-333-333
pobliski punkt szczepień
Loteria trwa do 30 września 2021 r. Udział w Loterii jest bardzo prosty. Wystarczy komputer lub telefon z dostępem do Internetu oraz ukończony 18. rok życia. Zarejestruj się na swoim IKP przez stronę www.pacjent.gov.pl lub zadzwoń na infolinię 989 i wyraź zgodę na udział w Loterii do 30 września.
Warto sprawdzić czy na IKP jest nasz aktualny numeru telefonu komórkowego. Na ten numer przyjdzie powiadomienie SMS w przypadku wygranej. Zwycięzcy otrzymają także wiadomość SMS z PKO BP z kodem umożliwiającym wypłatę nagrody z bankomatu. Pieniądze będzie można wypłacić także w oddziale PKO BP.
Każda osoba w pełni zaszczepiona ma cztery szanse na nagrody: 1 nagroda natychmiastowa, 1 nagroda tygodniowa, 1 nagroda miesięczna oraz 1 nagroda finałowa. Sprawdź co możesz wygrać:
Nagrody natychmiastowe – codziennie do wygrania: nagrody pieniężne o wartości 200 zł przyznawane co 500 uprawnionej osobie lub 500 zł przyznawane co 2 tys. osobie. Pula nagród natychmiastowych jest ograniczona i wynosi ponad 14 mln zł.
Nagrody tygodniowe – 12 losowań w każdą środę: 60 nagród pieniężnych w wysokości 50 tys. złotych oraz 720 hulajnóg elektrycznych marki Segway-Ninebot
Nagrody miesięczne – 3 losowania w okresie trwania loterii: 6 nagród pieniężnych w wysokości 100 tys. złotych oraz 6 samochodów osobowych Toyota Corolla
Nagrody finałowe – losowanie 6 października: 2 nagrody pieniężne w wysokości 1 mln zł oraz 2 samochody osobowe Toyota C-HR
W przypadku losowań (tygodniowych, miesięcznych, finałowego) wyłonienie laureatów odbywa się za pomocą certyfikowanego urządzenia losującego. Zwycięzcy nagród zostaną poinformowani o wygranej w przeciągu 2 dni roboczych od dnia losowania.
Organizatorem loterii jest Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Szczegóły dotyczące loterii, w tym terminy losowań oraz regulamin, dostępne będą od 1 lipca na www.gov.pl/szczepimysie/loteria

reklama
POLECAMY
 
close-link