reklama
reklama
Kultura

„Fregata” znowu wyświetla filmy

„Fregata” znowu wyświetla filmy

Kino „Fregata” rusza po trzymiesięcznej przerwie. Pierwsze filmy będzie można obejrzeć już jutro, oczywiście zgodnie z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego.

reklama

Pierwszy seans po tak długiej przerwie zaplanowano na piątek 12 lutego o godz. 18.00. Wtedy to będzie można zobaczyć duński film „Na rauszu”. Nie jest to jedyna propozycja lęborskiego kina na ten dzień, bo o godz. 20.00 wyświetlona zostanie adresowana do dorosłych animacja „Zabij to i wyjedź z  tego miasta”.

Jeszcze więcej dobrego kina będzie można obejrzeć w weekend. Na sobotę zaplanowano trzy, a na niedzielę cztery seanse. W poniedziałek kino tradycyjnie będzie nieczynne, za to w kolejnych dniach będą wyświetlane po dwa filmy. Łącznie dyrekcja „Fregaty” przygotowała na pierwszy tydzień po wznowieniu działalności aż dwanaście różnych filmów.

Filmy będzie można oglądać w reżimie sanitarnym, a więc konieczna będzie dezynfekcja dłoni przy wejściu, zachowanie odpowiedniego dystansu (odległości będą wyznaczać taśmy na podłodze), trzeba będzie nosić maseczki na terenie kina, także na sali kinowej podczas oglądania seansu. Poza tym za bilety można płacić tylko kartą lub kupować je za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl. Będzie można też korzystać jedynie z co drugiego fotela na sali kinowej. Na salę wejdzie więc maksymalnie 126 osób. Bilety indywidualne w cenie 15 i 13 zł.

1 Komentarz

    No to filmowe walentynki <3

Komentarze są wyłaczone