03/03/2024
Aktualności Sport

Bezpłatne treningi w formie zabawy

Bezpłatne treningi w formie zabawy

Wciąż można zapisać swoje dziecko na cykl bezpłatnych treningów „HopSiup. Lekkoatletyka dla Dzieci 2023”. Zajęcia rozpoczęły się w piątek, 8 września, i potrwają do 1 grudnia.

reklama

Zajęcia, które prowadzi wykwalifikowana trener Aleksandry Mazur, absolwentka AWFiS w Gdańsku są przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Są one odpowiedzią na brak odpowiedniej ilości ruchu, siedzący trybu życia, brak integracji i interakcji w grupie wśród dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, spowodowanego coraz większą ilością czasu spędzanego przez dzieci w mediach elektronicznych. Zajęcia mają charakter ogólnorozwojowy i integracyjny. Są prowadzone w formie gier i zabaw lekkoatletycznych.

Zajęcia cyklu „HopSiup. Lekkoatletyka dla Dzieci 2023” organizowane są stowarzyszenie KreativSport z Lęborka i współfinansowane ze środków gminy Nowa Wieś Lęborska. Pierwsze zajęcia rozpoczęły się 8 września i odbywać się będą w każdy kolejny piątek aż do 1 grudnia (oprócz świąt) w godzinach od 16 do 17.

Treningi są bezpłatne i mają miejsce na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Garczegorzu oraz, o ile pogoda pozwoli, na boisku szkolnym. Zapisać dziecko można dzwoniąc do Aleksandry Mazur pod numer tel. 513 856 876.

Przypomnijmy, że stowarzyszenie KreativSport organizuje też zajęcia „Nordic walking dla Seniora 2023”. Więcej o tym czytaj:
https://www.lebork24.info/2023/09/07/wez-ze-soba-dwa-kijki-i-wyrusz-w-trase/

reklama
reklama
POLECAMY
 
close-link