14/04/2024
Aktualności Sport

Weź ze sobą dwa kijki i wyrusz w trasę 

Weź ze sobą dwa kijki i wyrusz w trasę 

Zajęcia „Nordic walking dla Seniora 2023” organizuje stowarzyszenie KreativSport z Lęborka. Poprzednie dwie edycje miały miejsce jeszcze przed pandemią COVID-19. Zajęcia są współfinansowane z funduszy otrzymanych z powiatu lęborskiego.

reklama

Pierwsze zajęcia w tym roku ruszyły 5 września i będą odbywać się w każdy wtorek i czwartek, z wyjątkiem świąt, aż do 31 października. Godzina rozpoczęcia zajęć to 17.30.

Na zajęcia zaproszone są przede wszystkim osoby w wieku emerytalnym oraz osoby po 50 roku życia, jednak udział wziąć może każdy. Wstęp jest wolny. Program treningów jest przygotowany w taki sposób, aby każdy był w stanie podołać, bez względu na kondycję i sprawność fizyczną.

Najważniejszym celem wydarzenia jest zachęcenie osób starszych do ruchu, który jest kluczowy do utrzymania zdrowia oraz formy. Zajęcia odbywają się na Stadionie Miejskim przy ulicy Kusocińskiego w Lęborku oraz w okolicznym lasku.

Więcej informacji znaleźć można na facebookowym profilu stowarzyszenia KreativSport oraz pod numerem telefonu 513 856 876.

reklama
reklama
POLECAMY
 
close-link