Aktualności

Plama oleju na alei Wolności [Zdjęcia]

Plama oleju na alei Wolności [Zdjęcia]

Straż pożarna interweniowała na alei Wolności w Lęborku, gdzie zauważono plamę oleju. Trzeba było ją zneutralizować, by nikt nie wpadł w poślizg. Kierowcy musieli liczyć się z chwilowymi utrudnieniami w ruchu.

reklama

W sobotę, 16 września, po godzinie 12:00 lęborscy strażacy otrzymali zgłoszenie o oleistej substancji powodującej śliskość znajdującej się na jezdni na alei Wolności, na pasie drogi w kierunku ronda Solidarności. Na miejsce wysłano jeden zastęp JRG PSP Lębork. Plama oleju silnikowego rozciągała się na odcinku około 10 metrów. Strażacy jednak szybko poradzili sobie z wyciekiem neutralizując go sorbentem. Na czas prowadzonych czynności wstrzymano ruch samochodów w tym miejscu.

Przypomnijmy, że to już kolejna tego typu interwencja lęborskiej straży pożarnej w ostatnim czasie. Miesiąc temu usuwano około 300-metrową plamę z ulicy ul. Antoniego Abrahama, czyli DK 6 oraz ul. Aleksandra Majkowskiego. Wcześniejsze miały miejsce m.in. na ulicy Legionów Polskich, na ulicy Krzywoustego oraz na DK 6 w Pogorzelicach.
Więcej o tym czytaj:
https://www.lebork24.info/2023/08/21/usuwali-plame-oleju-na-ulicy-abrahama/
https://www.lebork24.info/2023/07/19/strazacy-usuwali-plame-oleju-na-ul-legionow-polskich-zdjecia/
https://www.lebork24.info/2023/05/27/plama-oleju-przy-ul-legionow-polskich-zdjecia/
https://www.lebork24.info/2023/05/02/strazacy-neutralizowali-plamy-oleju/

reklama

Zdjęcia: Piotr Sikora

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECAMY
 
close-link