Aktualności

Kobieta nowym komendantem

Kobieta nowym komendantem

W Komisariacie Policji w Łebie odbyła się uroczystość powierzenia obowiązków nowo powołanej komendant komisariatu. Dotychczasowego szefa łebskich policjantów zastąpiła asp. sztab. Katarzyna Litwin.

reklama

W piątek, 19 maja, Komendant Powiatowy Policji w Lęborku insp. Tomasz Majkowski w obecności swojego I zastępcy podinsp. Elżbiety Kowalskiej-Hintz oraz policjantów z Komisariatu Policji w Łebie uroczyście przywitał asp. sztab. Katarzynę Litwin, która od 12 maja pełni obowiązki komendanta komisariatu. W swoim przemówieniu szef lęborskich policjantów pogratulował nowo powołanej pani komendant awansu, jednocześnie życząc jej wielu sukcesów w służbie. Piątkowe wydarzenie było również okazją do spotkania z burmistrzem Łeby Andrzejem Strzechmińskim i przedstawienia funkcjonariuszki włodarzowi miasta.

Asp. sztab. Katarzyna Litwin swoją przygodę z policją rozpoczęła w 2005 roku jako funkcjonariusz pionu prewencyjnego. Od 2007 roku pełniła służbę w Referacie Kryminalnym I Komisariatu Policji w Słupsku, zajmując się poszukiwaniami, a następnie funkcję asystenta Wydziału Przestępczości Gospodarczej i Korupcji Komendy Miejskiej Policji w Słupsku. W 2015 roku objęła stanowisko detektywa Referatu Kryminalnego Komisariatu Policji w Główczycach.

Na stanowisku komendanta Komisariatu Policji w Łebie asp. sztab. Katarzyna Litwin zastąpiła nadkom. Mariusza Neubauera. W swoim przemówieniu policjantka podziękowała za zaufanie i zapewniła o pełnej gotowości do pełnienia służby na nowym stanowisku.

reklama

Źródło / Zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Lęborku

reklama
POLECAMY
 
close-link