reklama
Aktualności

Podejrzani o kradzież z włamaniem. Jeden miał narkotyki

Podejrzani o kradzież z włamaniem. Jeden miał narkotyki

Kryminalni z Lęborka zatrzymali trzech młodych mężczyzn, podejrzewanych o włamanie do mieszkania i kradzież pieniędzy. Ponadto u jednego z nich mundurowi znaleźli i zabezpieczyli haszysz.

reklama

Do kradzieży z włamaniem doszło w ubiegłą niedzielę w jednym z mieszkań w Lęborku. Wstępne ustalenia wskazują na to, że sprawcy dostali się do usytuowanego na parterze mieszkania przez okno i ukradli kilka tysięcy złotych. Śledczy z technikiem kryminalistyki zabezpieczyli na miejscu ślady i dowody i dotarli do nagrania monitoringu, na którym zarejestrowany został wizerunek potencjalnych sprawców. Kryminalni szybko ustalili kim są mężczyźni z nagrania i wczoraj ich zatrzymali. Podejrzewani o kradzież z włamaniem to lęborczanie w wieku 21, 22 i 23 lat. Policjanci przeszukali ich mieszkania, znajdując i zabezpieczając ubrania, które najprawdopodobniej mieli na sobie w momencie popełnienia przestępstwa oraz większość pieniędzy, które mogły pochodzić z kradzieży.

Ponadto, przeszukując mieszkanie 21-latka kryminalni ujawnili narkotyki, które po wstępnym badaniu okazały się haszyszem.

Śledczy intensywnie pracują nad tą sprawą, zbierając i zabezpieczając kolejne dowody. Niewykluczone, że dziś przedstawią zatrzymanym mężczyznom zarzuty kradzieży z włamaniem, a jednemu z nich dodatkowo posiadania narkotyków. Za kradzież z włamaniem grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.

Fotowoltaika? Darmowa wycena od ENERGETYCZNYCH z Lęborka!
Darmowa wycena
POLECAMY
 
close-link