13/04/2024
Kultura

Gra śladem lęborskich atrakcji

Gra śladem lęborskich atrakcji

Poznaj lepiej atrakcje Lęborka biorąc udział w grze miejskiej „Poznawanie przez pytanie”.  Wydarzenie organizują Lokalna Organizacja Turystyczna „Ziemia Lęborska – Łeba” oraz Koło Przewodników PTTK w Lęborku.

reklama

Start w sobotę 20 lutego o godz. 11:00 spod dworca PKP w Lęborku. Zadaniem uczestników, podzielonych na małe, maksymalnie pięcioosobowe grupy, będzie dotarcie do wyznaczonych kilkunastu miejskich atrakcji i odpowiedź na pytania z nimi związane.

O ciekawostkach i walorach turystycznych niektórych z tych miejsc opowiedzą dodatkowo lęborscy przewodnicy. Za udzielenie prawidłowej odpowiedzi na poszczególne pytania każda ze startujących grup otrzyma po jednym punkcie. Wykonanie zadania specjalnego będzie osobno punktowane. Organizatorzy przewidują zakończenie gry w godz. 13:00 – 14:00 przy   fontannie z żabkami.

Wszystkie uczestniczące w zabawie grupy otrzymają upominki. Wydarzenie odbędzie się  z zachowaniem obowiązujących aktualnie obostrzeń sanitarnych. Zgłoszenia na adres e-mail: lotzl@wp.pl lub telefonicznie pod nr 601 825 206 do 18 lutego.

reklama
POLECAMY
 
close-link