Aktualności

Miały być „Kuchenne rewolucję” a tymczasem mamy „Komornicze rewolucje”

Takiego finału TVN-owskiego programu z serii „Kuchenne rewolucje”, który prowadzi Magdalena Gessler nikt się nie spodziewał. Zamiast wykwintnej kuchni i deseru na zakończenie, mamy aferę. Dzisiaj komornik wszedł do lokalu i zajął całe wyposażenie restauracji. Finału nie będzie, chociaż jak rozmawialiśmy z ekipą filmującą program będzie, bo już został nagrany. Co najwyżej zmienione zostanie zakończenie. Aż strach pomyśleć, jak ogólnopolska stacja i przede wszystkim Magda Gessler podsumuje wizytę w Lęborku.

reklama

Przed południem do lokalu wszedł komornik Sądu Rejonowego w Słupsku. Zaczął on rekwirować wszystko, co znalazło się wewnątrz, w tym sprzęt należący do ekipy filmującej z TVN. Ci wezwali na miejsce policję, jednak komornik według prawa, co potwierdzili policjanci mógł zabrać wszystko, co znajdowało się wewnątrz lokalu. Właścicielka lokalu nie wytrzymała tego, puściły jej nerwy, zemdlała. Potrzebna była karetka, która odwiozła ją do szpitala.

Po pewnym czasie, kiedy komornik spisał przedmioty znajdujące się w lokalu, podjechały dwa samochody dostawcze i zaczęto wynosić wszystkie przedmioty. Na pierwszy rzut poszły krzesła i stoły. Jak udało nam się dowiedzieć od Joanny Gorzelińskiej, asystentki Magdy Gessler, cała dzisiejsza sytuacja zaskoczyła zarówno ją, jak i całą ekipę. Podsumowania programu , jednak w przypadku kiedy został on zaplombowany przez komornika raczej z finału nici.

– Scenariusz tego programu pisze życie, jednak cała sytuacja nas zaskoczyła – stwierdza Joanna Gorzelińska. – Pierwszy raz podczas nagrania doszło do zajęcia mienia przez komornika. Nikt nie zakłada w scenariuszu, że coś takiego się wydarzy. Właściciele lokalu, którzy się do nas zgłaszają nie zawsze wszystko mówią, dlatego też dochodzi do takich sytuacji. Zostaliśmy totalnie zaskoczeni.

Jak dodaje Gorzelińska, trudno powiedzieć czy program będzie miał zakończenie i jakie ono będzie. Wszystko zależy od producenta tego programu. Nieoficjalnie mówi się, że zdenerwowana całą sytuacją ekipa TVN zamierza wyemitować zrealizowany materiał w programie „Uwaga”.

Adam Reszka

[PROMOCJE do -50%] Zapraszamy, ul. Krzywoustego 4A w Lęborku
Zobacz gazetkę