Aktualności

Pochmurny weekend też może być imprezowy

Pogoda w ten weekend nie zapowiada się ciekawie, synoptycy zapowiadają przelotne opady i burze, a temperatura nie przekroczy 20 stopni, trochę słoneczniej ma być w niedzielę. Niemniej zapraszamy naszych czytelników na dwie imprezy plenerowe.

reklama

Trzydniowy festyn pod hasłem „Łeba rybą stoi” otwiera sezon letni w Łebie. Dla turystów atrakcją będzie zapewne parada kutrów rybackich, czy możliwość zwiedzenia takiej jednostki pływającej. Przy okazji będzie można kupić świeżą rybkę prosto z kutra.

Jako, że festyn będzie trwał aż przez 3 dni, związane z nim imprezy będą się odbywały w całym mieście (przy kanale portowym, w marinie, w kinie Rybak, w Bibliotece Miejskiej czy na skwerze Kościuszki). Podczas festynu zaprezentują się zaproszone gminy (Wicko, Cewice, Łęczyce i Gniewino). Dokładny program festynu poniżej.

Natomiast młodych czytelników zapraszamy do na stary basen (skatepark) przy ul. 9 Maja w Lęborku. Już jutro (sobota, 25 czerwca) obędzie się Graffiti Jam pod nazwą „Bitwa o Miasto”. Oprócz malarzy, którzy pomalują ściany w graffiti na płytach skateparku, odbędzie się także bitwa na Freestyle, pokazy beatbox, itp. Ogólnie w tym dniu ma być dużo muzyki i dużo rywalizacji, a co za tym idzie – dużo dobrej zabawy, bo imprezę tworzą młodzi ludzi, którzy jak mówią sami o sobie – żyją z pasją. Dodatkowo Graffiti Jam uświetnią swoją obecnością DJ, zarówno lokalni jak i przyjezdni. Dobry klimat zapewni dobra muzyka i możliwość grillowania podczas jamu. Start 25 czerwca, od godz. 12 do 15 na starym basenie (skatepark)