15/07/2024
Aktualności

Chcesz mieszkać w lepszym miejscu w Lęborku? Trwa nabór wniosków

Chcesz mieszkać w lepszym miejscu w Lęborku? Trwa nabór wniosków

Trwa nabór uzupełniający wniosków dla lokali mieszkalnych położonych przy ul. Władysława IV w Lęborku (wcześniej Mieszka I). Wnioski można składać do 19 lipca w godzinach od 7:00 do 15:00 w Biurze Obsługi Interesanta w siedzibie Urzędu Miejskiego przy ul. Armii Krajowej w Lęborku.

Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. rozpoczęło nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych położonych w Lęborku przy ul. Władysława IV (wcześniej Mieszka I). Mieszkania powstały z udziałem miasta, stanowią własność Lęborskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy udziale finansowego wsparcia Banku Gospodarstwa Krajowego w ramach Funduszu Dopłat.

reklama

Wniosek o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego w nowych budynkach przy ul. Władysława IV dostępny jest na stronie internetowej www.lebork.pl oraz na stronie internetowej LTBS www.ltbs.lebork.pl. Druki dostępne są również w wersji papierowej w LTBS oraz w pokoju E18 w Urzędzie Miejskim.

Wnioski można składać od 5 do 19 lipca 2024 roku w godzinach od 7:00 do 15:00 w Biurze Obsługi Interesanta w siedzibie Urzędu Miejskiego przy ul. Armii Krajowej 14 w Lęborku.

Szczegółowe informacje związane z budynkiem, sposobem i terminem podpisywania umów najmu oraz wpłaty partycypacji i kaucji można uzyskać w siedzibie Lęborskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. lub pod numerem telefonu: 59 863 78 47, oraz w pokoju E18 w Urzędzie Miejskim.

Wnioski o zawarcie umowy najmu będą ewidencjonowane, kolejność składania wniosków nie ma wpływu na ich weryfikację przez komisję. Komisja rozpatruje wnioski na podstawie regulaminu. (Uchwała nr XXXIII-512/2022 Rady Miejskiej w Lęborku z dnia 21 stycznia 2022 r. oraz zmiany do uchwały nr II-10/2024 z dnia 28 maja 2024).

Komplet informacji i naborze i zasadach oraz regulaminy i druki dostępne są na stronie internetowej LTBS-u:
https://www.ltbs.lebork.pl/aktualnosci/informacja-o-naborze-wnioskow-dla-lokali-mieszkalnych-polozonych-przy-ul-wladyslawa-iv-w-leborku-wczesniej-mieszka-i-nabor-uzupelniajacy/

CZYTAJ TEŻ:

reklama

Źródło / Wizualizacja: Urząd Miejski w Lęborku

reklama

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *