14/04/2024
Aktualności Sport

Młodzi piłkarze wywalczyli srebrny medal [Zdjęcia]

Młodzi piłkarze wywalczyli srebrny medal [Zdjęcia]

Młodzi piłkarze Pogoni Lębork wywalczyli srebrny medal po dramatycznym finale na turnieju  GLH – Gdyńskiej Ligi Halowej w Bojanie.

Świetne zawody w ramach GLH – Gdyńskiej Ligi Halowej w hali widowiskowo-sportowej w Bojanie rozegrali zawodnicy z rocznika 2013 trenera Wiesława Kreffta. Pogoniści w składzie Mikołaj Galewski, Igor Stawisiński, Antoni Bojarczuk, Jan Dołębski , Kuba Lieban, Mikołaj Dziembowski, Kacper Miszka i debiutujący Trystan Raszeja dotarli aż do finału turnieju, gdzie zmierzyli się z GAP Bruskowo Wielkie, zajmując drugie miejsce.

reklama

– Finał to równorzędny mecz w którym zadecydowała jedna bramka, a my również mieliśmy swoje okazje – podsumował zawody zadowolony trener Pogoni Wiesław Krefft. – Do najlepszej piątki turnieju wybrano Toniego Bojarczuka, a gdyby nie stracona bramka w finale najlepszym bramkarzem zostałby Mikołaj Galewski. W całym turnieju wpuścił on tylko dwie bramki. Na wyróżnienie zasługują pozostali chłopcy, w tym Igor Stawisiński – nasz najlepszy strzelec i autor najładniejszego gola

W grupie Pogoń rywalizowała z Orlikiem Przodkowo, AP Jedynką Reda, Salosem Rumia i późniejszym przeciwnikiem w finale GAP Bruskowo Wielkie. W półfinale lęborscy piłkarze pokonali faworyzowany zespół Jantara Ustka, który w swojej grupie wygrał wszystkie mecze.

reklama

Źródło / Zdjęcia: Facebook / Pogoń Lębork / Hajko Fotografia Sportowa

reklama
POLECAMY
 
close-link