15/07/2024
Aktualności Sport

To będzie wyjątkowy bieg. Wystartuj przy pochodniach [Zdjęcia]

To będzie wyjątkowy bieg. Wystartuj przy pochodniach [Zdjęcia]

Miłośnicy biegania mają niepowtarzalną okazję do połączenia sportowych wyzwań z niezwykłą atmosferą. Już w sobotę, 2 września, w Charbrowie odbędzie się VIII Magiczny Bieg przy Pochodniach, organizowany w ramach Grand Prix gminy Wicko. Zapowiadają się duże emocje i niezapomniane wrażenia.

reklama

Sześciokilometrowa trasa biegu (3 okrążenia po 2 km) poprowadzi przez urokliwe tereny osiedla domków jednorodzinnych. Bieg rozpocznie się w sobotę, 2 września, o godzinie 21:00 przy ulicy Sosnowej w Charbrowie. W tym samym miejscu będzie znajdowała się też meta.

Biuro zawodów przy ul. Sosnowej będzie czynne od 19:00 do 20:45, umożliwiając biegaczom odebranie numerów startowych i zapoznanie się z ostatnimi informacjami. Uczestnicy mogą również skorzystać z parkingu w pobliżu kościoła, zlokalizowanego około 200-300 metrów od miejsca startu i mety oraz biura zawodów. Zapisy drogą elektroniczną odbywają się do czwartku, 31 sierpnia, poprzez stronę internetową:
https://elektronicznezapisy.pl/event/8058/strona.html

Istnieje także możliwość zapisu w dniu biegu w godzinach od 19 do 20:45.

Do startu dopuszczeni zostaną zawodnicy, którzy do 2 września ukończyli 15. rok życia. Należy także pamiętać o uiszczeniu opłaty startowej, która wynosi 50 zł dla osób, które dokonają opłaty drogą elektroniczną (decyduje data wpływu), 60 zł dla osób, które dokonają opłaty w dniu zawodów oraz 40 zł dla mieszkańców gminy Wicko. Limit uczestników biegu wynosi 100 osób.

Najlepsi otrzymają puchary oraz nagrody finansowe. Natomiast dla wszystkich uczestników biegu przygotowano pamiątkowe medale oraz posiłek regeneracyjny.

VIII Magiczny Bieg przy Pochodniach to nie tylko sportowe zmagania, ale także okazja do wspólnego przeżywania wieczoru. Organizatorzy imprezy – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wicku, Urząd Gminy w Wicku oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Wicku zapewniają niezapomniane wrażenia.

Szczegółowy regulamin zawodów znajduje się na stronie:
https://elektronicznezapisy.pl/download/x4E5c4P9z0601196l8b2M3H3s5Z9w974/open

reklama

Źródło / Zdjęcia: Urząd Gminy w Wicku – V Magiczny Bieg przy Pochodniach – lipiec 2019 r.

reklama