16/06/2024
Aktualności

Jedyny taki park rodzinny na pomorzu!

Jedyny taki park rodzinny na pomorzu!

Stań oko w oko ze stworami, które zamieszkiwały wody naszej planety 150 milionów lat temu. Poznaj prehistoryczne gady, ryby i odkryje tajemnice podwodnego świata, które pozostaną w pamięci na długie lata.

reklama

Sea Park w Sarbsku to jedyny na pomorzu park rodzinny, związany z tematyką mórz i oceanów oraz historią i kulturą pomorza w Polsce. Park powstał w czerwcu 2012 roku, po prawej stronie drogi ze Szczenurzy do Sarbska, zaledwie 8 km od Łeby. To jedyny i największy tego typu obiekt komercyjny w kraju.

W Sea Parku znajduje się największe w Polsce fokarium, gdzie w trzech różnych basenach odbywają się pokazy na żywo z udziałem fok i uchatek. Mieszkańcami fokarium są przedstawiciele czterech gatunków morskich ssaków płetwonogich. Foki mają do swojej dyspozycji kompleks 8 basenów. Ich obszar wraz z przylegającym do nich lądem to ponad 8000 m2. Objętość wody w basenach przekracza 2 mln litrów.

Niezapomnianych emocji dostarczy 25 minutowe
pirackie przedstawienie teatralne, w którym główne
role grają Uchatki Kalifornijskie!

Atrakcje w parku:

 • Błękitek Live Show – pokaz interaktywny podczas którego animowany wieloryb tłumaczy ciekawe zagadnienia związane z morzem, a nawet odpowiada na pytania
 • Galeon Wodnik – replika Polskiego Galeonu Wojennego „Wodnik” z 1623 r., który zasłynął w Bitwie pod Oliwą 28.11.1627 r. Pogromca szwedzkiego Galeonu Solen. To prawdziwa gratka dla wielbicieli bitew morskich
 • Muzeum marynistyczne – ekspozycja muzealna obejmuje między innymi rzeźby, modele statków, obrazy, dyplomy, oraz kolekcje pamiątek marynistycznych. Prace te wykonywane są przez twórców amatorów, emerytowanych rybaków, marynarzy oraz pracowników portowych. Pasjonaci morskich klimatów na pewno nie przegapią messy Kapitana Morgana, która w pełni oddaje kolekcjonerskie pasje marynarzy.
 • Kino Emocji 5D – sensu podczas, którego widzowie są w centrum rozgrywających się na ekranie scen. Oprócz trójwymiarowego obrazu 3D seans dostarcza wrażeń zmysłowych, dotykowych i ruchowych. Połączenie paleontologii i najnowocześniejszych technik animacyjnych dostarczają wrażeń i emocji np. atak prehistorycznego rekina. Oferowane są dwa seanse filmowe do wyboru. Pierwszy przeznaczony dla młodszych gości pt. „Przygody żółwia morskiego”. Drugi dla śmiałków -„Asylum” to wędrówka po opuszczonym szpitalu psychiatrycznym.
 • Oceanarium prehistoryczne 3D – w multimedialnym oceanarium 3D, można obejrzeć niezwykłe prehistoryczne stworzenia morskie, które żyły w głębinach Oceanu wiele milionów lat temu. Potężny, mierzący blisko 20 m długości megalodon, rybopodobny mozazaur, charakterystycznie uzębiony liopleurodon, czy też obdarzony długą szyją plezjozaur to tylko niektóre z naturalnej wielkości okazów, które można zobaczyć w sarbskim oceanarium.
 • Real Ocean – wnętrze budynku przypomina podwodny okręt. Spacerując jego krętymi korytarzami przez bulaje okrętowe można obserwować takie zwierzęta jak humbak, delfin, manta oraz wiele innych ciekawych przedstawicieli podmorskich głębin. Wchodząc do łodzi podwodnej Real Ocean 3D mamy wrażenie, że znajdujemy się na dnie oceanu.
 • Park miniatur latarni morskich – latarnie morskie są nieodłącznym elementem kultury wybrzeża. W Sea Parku można zobaczy wszystkie polskie latarnie, odwzorowane w skali 1:15. Modele zostały wykonane z ogromną dbałością o detale i szczegóły, tak aby do złudzenia przypominały oryginały
 • Park makiet zwierząt morskich – na ścieżce edukacyjnej spotkasz makiety zwierząt z najgłębszych i najdalszych zakątków oceanów, a wszystko to w naturalnych rozmiarach. Przy każdej makiecie znajduje się tabliczka informacyjna z krótkim opisem pozwalająca zapoznać się ze specyfikacją każdego gatunku.
 • Wrak na wspak – Galeon Solen – spacer po galeonie „Solen” przyprawi o zawrót głowy. Ten szwedzki galeon spoczywa do góry dnem. Szaleństwo błędnika gwarantowane!
 • Park zręcznościowo-linowy – 11 kolorowych domków na świeżym powietrzu pomiędzy, którymi na grubych linach rozpięte zostały specjalne kładki. Ten tor przeszkód liczy blisko 150 m długości i stanowi nie lada wyzwanie dla dzieci od lat 4.
 • Kolejka Pirata – bezpieczna, kolorowa ciuchcia z wagonikami to jedna z ulubionych atrakcji dla maluchów. Kolejka świeci, gra i jeździ po specjalnym szynowym torze, zapraszając do wspólnej przejażdżki.
 • Plac zabaw podwodna przygoda – kolorowy, pełen zakamarków plac zabaw to miejsce, gdzie każde dziecko staje się morskim odkrywcą
 • Małpi Gaj – zabawa, zabawa i jeszcze raz zabawa. Zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, kilkupoziomowy tor przeszkód i mnóstwo miejsca do biegania i skakania.
 • Trampoliny – sala trampolin. Znajdziesz tu także ściankę wspinaczkową, basen z gąbkami oraz kosze do ćwiczenia rzutów.

Najnowszą atrakcją parku jest
Family Coaster!!!

Family Coaster to kolejka, która zapewni niezapomniane emocje, łzy szczęścia i okrzyki radości. Pozwoli dobrze się bawić i poczuć emocje z jazdy zarówno dorosłym jak i ich dzieciom. Coaster składa się z 3 pętlowego toru i 4 obrotowych wagoników, które mogą pomieścić jednorazowo 16 pasażerów. Każde z 16 miejsc wyposażone jest w indywidualny lapbar bezpieczeństwa. Małe dzieci (od 100 cm wzrostu) mogą wybrać się na przejażdżkę kolejką górską tylko w towarzystwie dorosłego opiekuna. Dzieci większe (od 130 cm wzrostu) mogą skorzystać z przejażdżki bez opiekuna.

Family Coaster to trasa pełna zakrętów!
FRAJDA na całego!

A po wszystkich atrakcjach czas na pamiątki!
Sklepik firmowy Sea Park prowadzi sprzedaż detaliczną pamiątek. Znajdziesz tu tysiące propozycji upominków takich jak pluszaki, breloki, pocztówki, gadżety z oryginalnym logiem Sea Park oraz upominki na każdą okazje związane z regionem Pomorza. Mały drobiazg magnes czy pluszowa foczka na długo będzie przywoływać fantastyczne wspomnienia z Sea Parku.

Głodni? Grill BAR pod strzechą zaprasza do wspólnej biesiady, przy kuflu piwa i wesołej muzyce. Smaczne i obfite porcję to wizytówka tego miejsca. W Grillbarze skosztować można dań z grilla, dań regionalnych, pożywnych zup oraz tradycyjnych przystawek.

A może do Sharkbar? Szybkie i smaczne jedzenie w samym sercu parku. Hamburgery w kilku odsłonach, chrupiące kawałki kurczaka, frytki i świeże sałatki to podstawa tego miejsca.

Wszystkie atrakcje w Sea Parku,
W tym także Family Coaster!

Tyle atrakcji w jeden dzień!

CENNIK (sezon niski) – MAJ, CZERWIEC, WRZESIEŃ, PAŹDZIERNIK

 • Bilet normalny: 69 zł
 • Bilet ulgowy: 59 zł
 • Bilet grupowy: 45 zł
 • * Dzieci do lat 4: 1 zł * (dotyczy dzieci które nie miały 4 urodzin)


CENNIK (sezon wysoki) – LIPIEC, SIERPIEŃ

 • Bilet normalny: 95 zł
 • Bilet ulgowy: 75 zł
 • Bilet grupowy: 45 zł
 • * Dzieci do lat 4: 1 zł (dotyczy dzieci które nie miały 4 urodzin)

Chcesz wiedzieć więcej?
Wejdź na: www.seapark.pl lub https://www.facebook.com/seaparksarbsk
Tel: 502 206 270
Sea Park
ul. Foki 1
84-352 Sarbsk

reklama

Artykuł na prawach ogłoszenia

reklama