03/03/2024
Aktualności

Zderzenie samochodu z motocyklem w centrum Lęborka [Zdjęcia]

Zderzenie samochodu z motocyklem w centrum Lęborka [Zdjęcia]

Do zderzenia samochodu z motocyklem doszło dziś, 13 maja, po godzinie 14 na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Czołgistów w Lęborku. Jedna osoba została poszkodowana i już została zabrana przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

reklama

– Po godzinie 14 na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Czołgistów kierujący dacią 66-latek prawdopodobnie nie udzielił pierwszeństwa 41-letniemu motocykliście i doszło do zderzenia – mówi asp. Marta Szałkowska, oficer prasowy lęborskiej policji. – Kierujący samochodem był trzeźwy, natomiast motocyklista jest nieprzytomny i został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy zabezpieczają ślady i dowody.

Oprócz Zespołu Ratownictwa Medycznego (ZRM) i policji, na miejscu zdarzenia działają też trzy jednostki straży, w tym JRG Lębork, OSP Lębork i OSP Nowa Wieś Lęborska.

reklama

Zdjęcia: Komenda Powiatowa Policji w Lęborku
Zdjęcia: Blaser Pomoc Drogowa & Warsztat Samochodowy

Zdjęcia: Ochotnicza Straż Pożarna w Lęborku
Zdjęcia: Piotr Sikora

reklama

6 Komentarze

  Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419

  2
  10

   sprdlaj hieno

  Panowie motocykliści, wiadomo, ze samochodziarze maja problem z dostrzeżeniem Was na drodze, lecz apeluję o przezorność i przewidywanie sytuacji. Pamiętajcie, że Was, oprocz kasku, nic nie chroni. Ten pan miał pierwszeństwo ale co z tego? To właśnie on jest poszkodowany, bo jechał nierozważnie w miejscu, gdzie uważam nawet jadąc samochodem.

  9
  2

   to tego że nie powinien wsiadac na moto, będzie w najlepszym wypadku współwina i będie musiał wybulić z własnej kieszeni

    Sami adwokaci…pier…ty sie w łeb

    1
    1

  Proszę poszkodowanego motocyklistę lub kogoś z rodziny o kontakt w sprawie wypadku – 697723210

Komentarze są wyłaczone

POLECAMY
 
close-link