Aktualności

Kolizja dwóch pojazdów na DK 6 w pobliżu Wielistowa

Kolizja dwóch pojazdów na DK 6 w pobliżu Wielistowa

Około godziny 13 na DK 6 w pobliżu Wielistowa w powiecie wejherowskim, w gminie Łęczyce, kilka kilometrów poza granicami powiatu lęborskiego, doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.

reklama

Do kolizji doszło dziś, 1 maja, około godziny 13. Ze wstępnych ustaleń wynika, że motocyklista jadący w kierunku Gdyni rozpoczął manewr wyprzedzania jadąc na „czołówkę” z samochodem osobowym. Kierujący skodą fabią rozpoczął hamowanie oraz maksymalnie zjechał na pobocze. Niestety taki sam manewr nie udał się kierującej fordem s-max, która nie zdążyła wyhamować i uderzyła w tył skody fabii.

Na miejsce zdarzenia przybyły służby, w tym policja, która ukarała kierującą fordem s-max mandatem karnym w wysokości 1200 zł. Natomiast motocyklista nie zatrzymał się na miejscu zdarzenia.

Na chwilę obecną nie podano więcej szczegółowych informacji dotyczących przyczyn kolizji. Czekamy na oficjalny komunikat policji.

Dobre warunki drogowe nie sprzyjają kierowcom, a w tę majówkę dochodzi do dużej ilości zdarzeń drogowych. Godzinę później w Godętowie doszło do „drobnej” kolizji trzech pojazdów.

reklama

Źródło \ Zdjęcia: Facebook \ Blaser Pomoc Drogowa & Warsztat Samochodowy

POLECAMY
 
close-link