03/03/2024
Aktualności Kultura

Jakub Herfort wystąpi w Łebie!

Jakub Herfort wystąpi w Łebie!

Zwycięzca popularnego programu telewizyjnego „Mam Talent!” – Jakub Herfort wystąpi dziś, 2 maja o godzinie 18 w Porcie Jachtowym w Łebie. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

reklama

Jakub Herfort urodził się w 1996 roku. Z wykształcenia jest kucharzem, ukończył Technikum Gastronomiczne w Chodzieży. Jego życie zmieniło się w 2016 roku, gdy mając 20 lat wygrał 9. edycję telewizyjnego programu TVN „Mam Talent!”.

Podczas programu śpiewał m.in. takie hity jak „Zacznij od Bacha”, „Sway”, „Can’t take my eyes off you” i „Delilah”. Swoim talentem i pięknym, dojrzałym głosem zachwycił jurorów – Małgorzatę Foremniak, Agnieszkę Chylińską i Agustina Egurrolę.

W ciągu siedmiu lat od zwycięstwa w programie oprócz licznych koncertów, nagrał m.in. debiutancką płytę z coverami zatytułowaną „Jakub Herfort”, wydaną w 2017 roku. Znalazły się na niej utwory z repertuaru Franka Sinatry, Toma Jonesa, Nat King Colea i Andrea Bocelliego. Jakub Herfort chętnie śpiewa też piosenki Krzysztofa Krawczyka.

Koncert Jakuba Herforta odbędzie się już dziś, we wtorek, 2 maja o godzinie 18 w Porcie Jachtowym w Łebie. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

reklama
reklama
POLECAMY
 
close-link