reklama
Aktualności

Quebonafide na Lęborskich Dniach Jakubowych?

Quebonafide na Lęborskich Dniach Jakubowych?

Quebonafide, a właściwie Jakub Grabowski gra widowiskowe koncerty w największych polskich miastach. Oprócz koncertów ze swojej widowiskowej trasy zaczął organizować również spontaniczne występy we wsiach i miasteczkach. Wybrał także Lęborskie Dni Jakubowe jako cel swojego performanceu.

reklama

Popularny raper, Quebonafide nie raz zaskakiwał swoich słuchaczy oraz polską scenę muzyczną. Tym razem wymyślił Hip-Hop Mega Tour. Trasa ma nawiązywać do dzieciństwa i sielankowego życia. Na dowód tego sponsorami zostali m.in. Grześki oraz Oranżada Hellena. Przedsięwzięcie, na razie owiane jest tajemnicą.

„Bardzo chcieliśmy zagrać Mega Hip Hop Tour na Lęborskich dniach Jakubowych, ale niestety dyrekcja nie podzieliła naszego entuzjazmu. Nie mamy żalu i widzimy się wkrótce na Dniach Ogórka.” – napisał na Twitterze Quebonafide

Według Quebonafide organizatorzy Lęborskich Dni Jakubowych nie zgodzili się na jego występ na którym gra kultowe przeboje z polskich estrad, fristajluje i częstuje ludzi pizzą. Na razie nie poznaliśmy oficjalnego oświadczenia organizatorów.

zdjęcie: https://www.facebook.com/leborskiednijakubowe/, fakt.pl

Promocje i rabaty!. Zapraszamy, ul. Krzywoustego 4A w Lęborku
Zobacz gazetkę