reklama
Kultura

Koncert Grupy OUT – Wstęp wolny!

Koncert Grupy OUT – Wstęp wolny!

Już 20.05.2022 zapraszamy na koncert Grupy OUT, która powstała w roku 1994. Wydarzenie odbędzie się na Sali Widowiskowej GCKiB w Czarnej Dąbrówce i rozpocznie się o godzinie 20.00.

reklama

Grupa OUT to połączenie 5 mocnych charakterów i różnych spojrzeń na muzykę, które pozwala im na stworzenie własnej przestrzeni i niebanalnego brzmienia w repertuarze, który wszyscy pasjonaci rocka z pewnością znają.

Dzięki nieszablonowemu podejściu do oryginalnych kompozycji, Grupa OUT pozwala odkryć znane utwory na nowo wnosząc do nich świeżość i solidny, rockowy sound.

Zespół wykonuje głównie blues-rockowe i rockowe przeboje, które są kluczowymi reprezentantami dla danego gatunku i epoki ale nie są zbyt oczywiste i wytarte.

Inspiracją dla muzyków są utwory takich gigantów jak: Joe Bonamassa, Deep Purple, Pink Floyd, Lenny Kravitz, Gov’t Mule, John Mayer, Philip Sayce, Kenny Wayne Shepherd, Dan Patlansky, Stivie Wander.

W repertuarze znajdą się również utwory takich wykonawców jak  np. Felicjan Andrzejczak czy Tadeusz Nalepa.

Zespół ma na koncie ponad 100 występów, w tym wspólne koncerty (m.in. w Londyn, Manchester, Luton) razem z Myslowitz , Big Cyc, Lipali, Neurospoiler, Gabriel Fleszar, Elektryczne gitary, Czarno Czarni, Kabanos, Hunter, Krzysztof Jaryczewski z zespołem Jary OZ (ex. Oddział Zamknięty).