reklama
Aktualności

Dodatkowe patrole policji w Lęborku – odbywają się praktyki

Dodatkowe patrole policji w Lęborku – odbywają się praktyki

Wczorajsze zdjęcie przesłane przez naszą czytelniczkę na naszym FB wywołało liczne komentarze. Na zdjęciu widać było 4 policjantów w czasie interwencji na jednym z przystanków autobusowych w Lęborku. Byli to słuchacze ze Szkoły Policji w Słupsku, którzy pod koniec szkolenia zawodowego i po zdobyciu odpowiedniej wiedzy, po raz pierwszy wychodzą do służby w terenie. W ramach praktyki zawodowej wspólnie z doświadczonymi policjantami przez najbliższe dni będą w patrolach pieszych dbali o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu.

reklama

Szeregi lęborskich policjantów zasilili po raz kolejny słuchacze ze Szkoły Policji w Słupsku. Przez najbliższe dni, wspólnie z doświadczonymi policjantami z naszych jednostek, głównie w patrolach pieszych będą dbali o bezpieczeństwo mieszkańców.

Policyjni adepci są kierowani w miejsca zagrożone, tam gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń szczególnie uciążliwych dla mieszkańców. Słuchacze mają możliwość obserwowania i uczestniczenia w patrolach służb prewencji i dzielnicowych.

Dzielnicowi wraz ze słuchaczami Szkoły Policji w ostatnich dniach przeprowadzali działania ukierunkowane na poprawę bezpieczeństwa na terenie naszego miasta. Tym razem patrole skierowane zostają w miejsca naniesione przez mieszkańców na „Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Zgłoszenia dotyczą przede wszystkim nieprawidłowego parkowania i spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.