reklama
Aktualności

Zapraszamy na dni otwarte! Poznaj SJSP LTO w Lęborku

Zapraszamy na dni otwarte! Poznaj SJSP LTO w Lęborku

Społeczna Językowa Szkoła Podstawowa LTO jest pierwszą społeczną szkołą podstawową w Lęborku, która znajduje się przy ulicy Malczewskiego 34 i posiada uprawnienia szkoły publicznej, a już 27 maja odbędą się dni otwarte. 

reklama

Zapraszamy wszystkich chętnych na godzinę 16.00 do szkoły, aby poznać placówkę, nauczycieli i zobaczyć jak funkcjonuje szkoła. Planowane jest wiele atrakcji, niespodzianek oraz poczęstunek.

Została założona przez Towarzystwo Oświatowe Lębork, z myślą o przyszłości dzieci. Placówka chce aby dzieci odnosiły sukcesy na polu nauki i kultury, a jednocześnie przebywały i rozwijały się w przyjaznym, bezpiecznym środowisku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdego rodzica, szkoła stwarza atmosferę spokoju i poszanowania indywidualności, dzięki której dzieci w poczuciu bezpieczeństwa i zrozumienia mogłyby rozwijać swoje zdolności i zainteresowania, zdobywać i pogłębiać wiedzę poprzez twórcze działanie.

Szkoła prowadzi wiele zajęć pozalekcyjnych, więc dziecko na pewno znajdzie coś interesującego. Koło geograficzne, plastyczne, zajęcia ,,kodowanie na dywanie’’ czy ,,Łamigłówki Mądrej Główki’’, brzmi ciekawie? A to tylko kilka z całej gamy zajęć do wyboru.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na stronę https://www.sjsp.lebork.pl/ bądź zadzwoń na numer 59 8625 850

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.