reklama
Kultura

Spektakle Teatru Tańca Jeszcze Pięć Minut

Spektakle Teatru Tańca Jeszcze Pięć Minut

Teatr Tańca Jeszcze Pięć Minut wraz z Lęborskim Centrum Kultury Fregata zaprasza na trzy spektakle. W niedzielę, 26 września 2021 roku, na scenie Lęborskiego Centrum Kultury Fregata będzie możliwość zobaczenia trzech wspaniałych odsłon wszystkich grup działających pod szyldem Teatru Tańca Jeszcze Pięć Minut.  Początek o godzinie 15:30. Bilety na to wydarzenie w cenie 15 złotych (jeden bilet na trzy spektakle) można nabyć w kasie LCK Fregata oraz za pośrednictwem strony www.lck-fregata.pl

reklama

Premiera spektakli odbyła się w czerwcu 2021 roku. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie premierowymi pokazami, zapraszamy Państwa na dodatkowe spektakle 26 września 2021 roku.

OPISY :

Teatr Tańca Jeszcze Pięć Minut Junior – „Bo dzieci nie ryby”

O tym wiadomo od zawsze, ale czy na pewno to rozumiemy. Czy na pewno respektujemy prawo dzieci do własnego głosu, szczerej wypowiedzi, po prostu bycia sobą… Spektakl Bo dzieci nie ryby to coś w rodzaju manifestu, z lekką nutą humoru. Ale przede wszystkim to dziecięca prawda i szczera potrzeba bycia wysłuchanym i zrozumianym stanowi o sile przekazu w tym spektaklu. A zatem pozwólmy dzieciom być dziećmi!

Teatr Tańca Jeszcze Pięć Minut 2 – „A gdyby tak w pojedynkę”

A co gdyby tak nie mieć nic ani nikogo, być pozostawionym samemu sobie? Czy dalibyśmy radę? Czy umiemy jeszcze żyć w pojedynkę, bez sterty gadżetów, aplikacji i fałszywych relacji? A może nie da się inaczej? Może właśnie to daje nam siłę… Spektakl A gdyby tak w pojedynkę to zlepek scen, fleszy, krótkich historii o tym jak bardzo już nie potrafimy istnieć jako odrębna jednostka. Ale to także metaforyczna i obrazowa opowieść o sieci wzajemnych powiązań i silnej potrzebie przynależności do kogoś lub do czegoś…

Teatr Tańca Jeszcze Pięć Minut – „Selfmade”

Selfmade to opowieść o potędze pozorów i sile wizerunku. W dobie dominacji obrazu ponad słowem, a kreacji ponad prawdą biegniemy w wyścigu o uznanie i popularność. Mimo, że reguły biegu odstają od naszych osobistych przekonań dajemy sobie przyprawić gombrowiczowską gębę. Wszystko by być bardziej fit, flexi, sexi, beauty. Czy to jednak nie jest droga bez wyjścia, bańka, która lada moment pęknie?

Fotowoltaika? Darmowa wycena od ENERGETYCZNYCH z Lęborka!
Darmowa wycena
POLECAMY
 
close-link