reklama
Aktualności

Przedszkole ,,Stefek Burczymucha’’ zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym

Przedszkole ,,Stefek Burczymucha’’ zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym

W przedszkolu „Stefek Burczymucha” w Lęborku na ulicy Gdańskiej 40 nadal trwa rekrutacja 2021/2022. Do placówki można zapisać wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym, od 2,5 do 6 lat.

reklama


Przedszkole dysponuje wykwalifikowaną kadrą nauczycieli i specjalistów oraz kadrą, która wspomaga wychowanie i nauczanie dzieci. W tym miejscu prowadzone są zajęcia, gdzie grono nauczycielskie dba o rozwijanie wszystkich rodzajów inteligencji u dzieci. Natomiast inni pracownicy dbają o to, by pociechy zawsze dostały świeże i zdrowe posiłki z własnej kuchni. Przedszkole raz lub dwa razy w miesiącu ogląda z dziećmi przedstawienia teatralne, które odbywają się na miejscu. Ponadto placówka współpracuje z wieloma instytucjami, stowarzyszeniami ze środowiska lokalnego, takimi jak Policja czy Straż Pożarna.  

Jeśli chcą Państwo zapisać swoje dzieci do przedszkola ,,Stefek Burczymucha” wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową, która znajduje się na stronie (wymienionej poniżej) i dostarczyć ją do przedszkola.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę przedszkola https://stefekburczymucha.pl/przedszkole-lebork/ bądź o kontakt pod numer 784014827 lub na email przedszkole-stefek.l@o2.pl

Karta zgłoszeniowa: https://stefekburczymucha.pl/wp-content/uploads/2021/09/KARTA-ZGLOSZENIA-DZIECKA-STEFEK-LEBORK.pdf

[PROMOCJE do -50%] Zapraszamy, ul. Krzywoustego 4A w Lęborku
Zobacz gazetkę