reklama
Kultura

Darmowe atrakcje i targi NGO podczas lęborskiego Festiwalu Ulicznego

Darmowe atrakcje i targi NGO podczas lęborskiego Festiwalu Ulicznego

Od piątku 3 września aż do niedzieli potrwa Festiwal Uliczny organizowany przez Stowarzyszenie EDUQ w Lęborku. W programie mnóstwo atrakcji, które odbywać się będą w sześciu miejscach rewitalizowanej dzielnicy Nowy Świat, m.in. potańcówka z wodzirejem i poczęstunkiem w Klubie Osiedlowym Baza przy ul. Łokietka  5, warsztaty taneczne i graffiti, warsztaty z malowania na szkle na boisku Społecznej Szkoły Podstawowej przy Malczewskiego 34 oraz spotkanie terapeutyczne z lamami na terenie Placówki Wsparcia Dziennego przy Placu Piastowskim 6 . Ponadto wydarzeniem sobotnim będzie Piknik Rodzinny przy Społecznej Szkole Podstawowej przy ul. Malczewskiego 34.  

reklama

Festiwal uatrakcyjni parada maskotek, oprawa muzyczna, występy  formacji tanecznych w Zakątku Kultury, mecz na Orliku, sklepik „Grasz -Wygrywasz”, dmuchaniec, wata cukrowa, popcorn, pokaz Straży Pożarnej i Policji. Zainteresowani historią i militariami będą mogli uczestniczyć w pokazie czołgów.

W ramach festiwalu zaplanowano także Targi Organizacji Pozarządowych, które odbędą się w sobotę w okolicy Klubu Osiedlowego Baza. Chętni będą mogli zaznajomić się z ofertą  lokalnych organizacji oraz zapoznać się z wyrobami sprzedawców wystawiających się na kramikach.

W ostatnim dniu Festiwalu w godzinach 10-13 Klub Osiedlowy Baza zaprasza mieszkańców na wyprzedaż garażową, tzw. Pchli Targ, którą umili filiżanka kawy i domowe ciasto.

Fotowoltaika? Darmowa wycena od ENERGETYCZNYCH z Lęborka!
Darmowa wycena
POLECAMY
 
close-link