reklama
Aktualności

Z dwoma promilami na motocyklu. Zatrzymanie w Lęborku

Z dwoma promilami na motocyklu. Zatrzymanie w Lęborku

2 promile alkoholu miał w organizmie motocyklista zatrzymany do kontroli przez lęborskich policjantów. Co więcej, jechał pomimo orzeczonego dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

W środę w nocy dyżurny lęborskiej policji otrzymał anonimowe zgłoszenie o tym, że ulicą jedzie prawdopodobnie pijany motocyklista. Dzięki szybkiej wymianie informacji pomiędzy oficerem dyżurnym, który przekazał komunikat o stwarzającym zagrożeniu w ruchu drogowym motocykliście, a policjantami, którzy byli w służbie, szybko doszło do zatrzymania 33-latka. Policjanci z Posterunku Policji w Cewicach zauważyli go na jednej z lęborskich ulic i zatrzymali do kontroli. Badanie alkotestem wykazało, że miał w organizmie ponad dwa promile alkoholu. Ponadto jechał motocyklem pomimo orzeczonego przez sąd dożywotniego zakazu prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

33-latek usłyszy wkrótce zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości i niezastosowania się do sądowego zakazu. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

Fotowoltaika? Darmowa wycena od ENERGETYCZNYCH z Lęborka!
Darmowa wycena
POLECAMY
 
close-link