Kultura

Spędź aktywnie wakacyjny czas z uczestnikami znanymi z programów telewizyjnych

Spędź aktywnie wakacyjny czas z uczestnikami znanymi z programów telewizyjnych

Lęborska Tancerka znana nam z programu „You Can Dance – po prostu tańcz” – Natalia Kubica współpracując ze Studiem Tańca Project Dance z Wejherowa postanowiła zorganizować aktywny wypoczynek na obozie rekreacyjno-tanecznym.

reklama

W obozie mogą wziąć udział osoby zafascynowane tańcem jak również te, które chciałyby wypocząć w górskich Zakopiańskich klimatach bez przymusu uczestniczenia w zajęciach. Każdy odnajdzie coś dla siebie! Co fascynujące na obozie gościem specjalnym będzie taneczna gwiazda – Maciej Sheva Mołdoch, który otrzymał nagrodę jury za najlepszego uczestnika programu Got To Dance! Maciek jest również finalistą programu Mam talent emitowanego na antenie TVN w którym zaszokował widzów swoim niesamowitym magicznym pokazem tanecznym! Poza Maćkiem, zajęcia na obozie poprowadzą znani instruktorzy z całej Polski: Kacper Zientalski (Łomża), Gosia Bielecka (Gdańsk), Marta Szulc (Wejherowo) oraz nasze Lęborskie tancerki czyli Natalia Kubica i Marcelina Dzienisz.

reklama

Jeżeli zastanawiacie się co robić w te wakacje, przytłoczeni stagnacją spowodowaną dotychczasową sytuacją w Polsce – będzie to dla was idealną odskocznią od codziennej rutyny. Termin zgłoszeń upływa 05 kwietnia 2021 roku. W sprawie zapisów, możecie kontaktować się pod nr tel. 536486818 lub drogą mailową: nataliakubicaf26@gmail.com

POLECAMY
 
close-link