reklama
reklama
Kultura

Darmowe atrakcje dla pań

Darmowe atrakcje dla pań

Indywidualne konsultacje modowe, makijażu, psychologiczne oraz sesja fotograficzna – takie  atrakcje dla pań przygotowała z okazji Dnia Kobiet Miejska Biblioteka Publiczna w Lęborku.

Katarzyna Niedziela z gabinetu rozwoju osobistego „Emocja” proponuje paniom szeroki  wybór tematów – od treningu Tree, mediacji, oswajania emocji po sposoby radzenie ze stresem i traumą. Stylistka modowa Ola Werenczuk-Hinc podpowie jak dobrać idealną stylizację do swojej figury, jak dopasować okulary do kształtu twarzy i co powinno znaleźć się w szafie każdej kobiety.

Będzie można także poznać tajniki makijażu w wykonaniu wizażystki Gosi Bulman i, co najważniejsze, wyjść ze spotkania w świetnym makijażu. W ofercie jest także sesja fotograficzna realizowana w pięknych zabytkowych wnętrzach biblioteki przez Nataszę z FotyNaty. Oba działania łączy możliwość przeprowadzenia sesji zdjęciowej bezpośrednio po wykonaniu profesjonalnego makijażu.

reklama

Konsultacje są darmowe i prowadzone indywidualnie. Należy zapisywać się dzwoniąc na numer telefonu 695 219 134. Osoby zainteresowane konsultacjami z rozwoju osobistego powinny zadzwonić na numer 791 932 370. Pierwszeństwo przy zapisach mają panie będące czytelniczkami biblioteki.

Fot. Biblioteka Lębork

POLECAMY
 
close-link