17/05/2024
Aktualności

Strzelectwo. Z sukcesem na XX Finale Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży

Znakomicie rozpoczął się XX Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który rozgrywany jest we Wrocławiu, dla zawodników klubu strzeleckiego LOK Lider-Amicus. W konkurencji karabin sportowy 60 strzałów leżąc brązowy medal wystrzelała Anna Chomiczewska uzyskując wynik 581 pkt.

Zwyciężyła Patrycja Makowska Zawisza Bydgoszcz (582 pkt) przed Katarzyną Hryniewiecką Piast Bieruń również 582 pkt.

W tej samej konkurencji startowała jeszcze Diana Malotka-Trzebiatowska, która zajęła 10 miejsce (569 pkt) oraz Marta Aszyk, która z wynikiem 555 pkt zajęła 23 miejsce.W karabinie sportowym 60L wśród juniorów młodszych Robert Michalski uzyskał 577 pkt i zajął 6 miejsce a Przemysław Reszka uplasował się na miejscu 13 (568 pkt).