Aktualności

Spłonęło auto na ulicy Brzozowej

Dzisiaj, 27 lipca około godziny 11:05 strażacy otrzymali zgłoszenie o palącym się samochodzie przy ul. Brzozowej. Natychmiast udano się w Lęborku na ulicę Brzozową. Jak się okazało zgłoszenie było błędne, bo samochód palił się… ale na ul. Brzozowej w Łebie. Jeszcze przed przybyciem do pożaru strażaków z Łeby, ogień gasił mężczyzna, któremu udało się szlauchem ogrodowym częściowo stłumić ogień pod maską płonącego opla astry II.

reklama

Sytuacja była bardzo groźna, ponieważ w sąsiedztwie opla znajdowały się inne pojazdy oraz budynek mieszkalny. Tylko dzięki szybkiej interwencji mężczyzny udało zapanować nad pożarem i nie dopuścić do większych strat. Strażakom nie pozostało nic innego jak tylko zabezpieczyć nadpalone częściowo auto. Nie wiadomo co było przyczyną pożaru, ale prawdopodobnie zawiodła instalacja elektryczna w oplu astrze.

My apelujemy do osób, które wzywają pomocy, by podawali dokładne miejsce zdarzenia i opisali co się stało. Następnym razem ułatwi to służbom ratowniczym szybkie i bezbłędne dotarcie do miejsca zdarzenia.

[PROMOCJE do -50%] Zapraszamy, ul. Krzywoustego 4A w Lęborku
Zobacz gazetkę