Aktualności

Witamy w nowym serwisie lebork24.info

No i stało się… przedstawiamy nową odsłonę naszego portalu. Chcemy być bardziej interaktywni, multimedialni i innowacyjni. Dlatego też na naszej stronie będziemy zamieszczać nie tylko artykuły, ale również przygotowywać serwisy informacyjne. Oprócz tego strona została rozbudowana o kilka praktycznych i przydatnych funkcji.

reklama

Zacznijmy jednak od tego co najciekawsze – Lęborski Serwis Informacyjny. Będziemy w nim zamieszczać nie tylko bieżące wiadomości, ale również wywiady i reportaże. Prosimy o wyrozumiałość jeśli chodzi i jakość materiałów, gdyż nie dysponujemy studiem nagrań, niemniej będziemy się starać, by materiał był profesjonalnie wykonany. Na razie przedstawiamy czołówkę naszego serwisu, a już dzisiaj zamieścimy pierwszy serwis informacyjny. Będziemy się starać, by serwisy były zamieszczane dwa razy w tygodniu – we wtorki i w piątki. Długość każdego serwisu to 15-20 minut informacji.

Kolejną nowością jest galeria foto. W miarę rozwoju będzie ona rozbudowywana. Jeśli, nasi czytelnicy będą mieli ciekawe propozycje zdjęć do naszej galerii zapraszamy do wysyłania ich do nas. W miarę możliwości będziemy je zamieszczać w serwisie.

Ogłoszenia drobne – to kolejna nowość w naszym serwisie. Zachęcamy do zamieszczania ogłoszeń w poszczególnych działach. By uniknąć niepoprawnych (złośliwych) wpisów ogłoszenia drobne będą możliwe jedynie dla zarejestrowanych użytkowników naszego portalu. Każde ogłoszenie drobne po zamieszczeniu będzie widoczne przez 20 dni.

Forum. Każdy komentarz pod artykułem sprawi, że pojawi się on w dziale forum. Gdzie może być później prowadzona dyskusja na dany temat.

Nie ukrywamy, że nowa strona www.lebork24.info będzie miała bardziej komercyjny charakter. Mamy nadzieję, że reklamodawcy docenią to, że miesięcznie nasz portal odwiedza ponad 15.000 czytelników. Pojawią się banery reklamowe, jednak nie będzie wyskakujących okienek i latających banerów, bo sami jesteśmy użytkownikami Internetu i wiemy jak to denerwuje. Pojawią się zapewne również reklamy przed naszymi serwisami informacyjnymi.

Na zakończenie zachęcam do wyrażania opinii na temat naszej nowej strony. Wszystkie uwagi mile widziane, tym bardziej, że na początku mogą wystąpić drobne problemy z jej działaniem. Wszystkie uwagi będą dla nas bardzo cenne.

Poprzedni Post

[PROMOCJE do -50%] Zapraszamy, ul. Krzywoustego 4A w Lęborku
Zobacz gazetkę