reklama
Kultura

Zakończenie sezonu letniego w Łebie

Zakończenie sezonu letniego w Łebie

W piątek 18 września 2021 roku Port Jachtowy w Łebie organizuje wielkie zakończenie sezonu letniego. Całe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00, a na scenie wystąpi Detko Band oraz Krzysztof Piechota- Kubryk.

Detko Band to niepowtarzalna grupa na polskim rynku muzycznym. Zespół wykonuje standardy jazzu tradycyjnego, happy jazz, pop oraz muzykę taneczną całego świata zaczynając od Glenna Millera, przez The Beatles, kończąc na własnych aranżacjach współczesnych przebojów. także muzyki rockowej. Warto dodać, że grupa występowała w programie „Herbatka u Tadka” w TVP oraz na festiwalach jazzowych takich jak: Złota Tarka czy Sopot Molo Jazz Festiwal.

Kubryk to grupa wokalno-instrumentalna, która powstała w 1990 roku. Daje około 100 koncertów rocznie, szczególnie w okresie letnim. Od lat koncertują śpiewając szanty w najpopularniejszych miejscowościach wypoczynkowych polskiego wybrzeża. Dodatkowo grupa występuje cyklicznie od 25 lat na Centralnych Dniach Morza, w miejscowościach na trasie Flisu Odrzańskiego Polskiej Ligi Morskiej i Rzecznej.

Komentarze