reklama
Kultura

Letnie spektakle dla najmłodszych widzów

Letnie spektakle dla najmłodszych widzów

Lęborskie Centrum Kultury ,,Fregata’’ zaprasza na plenerowe spektakle teatralne dla najmłodszych widzów, które odbędą się już 24 i 25 lipca 2021 r roku. Teatr ,,TAK’’ zaprezentuje swoje dwa przedstawienia. W sobotę (24 lipca) o godzinie 18:00 będzie odgrywana ,,Bajka do zjedzenia’’, a w niedzielę (25 lipca) o godzinie 14:00 widzowie obejrzą spektakl ,,Śmieciaki ratują świat’’. Przedstawienia odbędą się w Zakątku Kultury- teren za budynkiem Kina ,,Fregata’’ przy ulicy Gdańskiej 12 w Lęborku. Wstęp wolny!

Opisy:

reklama

„Bajka do zjedzenia”

 To smaczna opowieść o tym co warto jeść, a czego się wystrzegać. Pod szatą dowcipnej fabuły ukryliśmy wiele ważnych zasad dotyczących prawidłowego żywienia. Posiłkując się najnowszą piramidą żywienia w prosty i przyjemny sposób przekonujemy dzieci dlaczego cukier jest zły, czy podjadanie jest zdrowe, jakie moce mają warzywa i owoce i dlaczego tak ważny jest ruch. Spektakl bardzo zdrowy, lekkostrawny, pełen witamin i endorfin.

„Śmieciaki ratują świat”

Spektakl ekologiczny. Ważny temat dotyczący aktualnej sytuacji naszej planety poruszony w sposób przystępny dla wyobraźni dziecka. Akcja dzieje się w niedalekiej przyszłości, w której na świecie żyją już tylko tytułowe Śmieciaki. Od nich dzieci dowiadują się jak świat wyglądał kiedyś, dlaczego wszystko się zepsuło i co zrobić, żeby no naprawić.

Komentarze