reklama
Kultura

Julita Zielińska w piątek wystąpi w lęborskiej bibliotece

Julita Zielińska w piątek wystąpi w lęborskiej bibliotece

Od MDK-u do Openera: spotkanie z Julitą Zielińską. W piątek 25 czerwca o godz. 16.00 w Klubie Biblioteki w Lęborku w ramach projektu TworzyMy spotkanie na żywo z utalentowaną artystycznie lęborczanką Julitą Zielińską.

Młoda wokalistka, instrumentalistka i kompozytorka obecnie śpiewa w zespole Ziela, Tribute to Maanam Show, organizuje warsztaty „Idziemy na solo”!, prowadzi własne studio ST.ART (Studio Twórczości Artystycznej) w Gdańsku. Uczestniczyła w wielu różnorodnych projektach, począwszy od Solo Actów, przez multiinstrumentalny duet elektroniczno-organiczny, po klasyczny skład. Pisze teksty i muzykę. Pojawiła się w roli wykładowcy na wielu warsztatach w Polsce: Just Cover It, Muzyczna Owczarnia, Idziemy na Solo, Kreatywne warsztaty Wojtka Pilichowskiego, Varsztatovnia.

reklama

W ramach projektu TworzyMy prezentowani są twórcy kultury związani z naszym miastem i regionem. Założeniem jest pokazanie wzorców, zainspirowanie do działań twórczych. Rozmowy z uznanymi twórcami są okazją do poznania ich drogi do osiągnięcia sukcesów czy samorealizacji, podzielenia się radami w jaki sposób tworzyć, aby osiągnąć frapujący efekt.

Komentarze