03/03/2024
Reklama Aktualności

Hotel VEGA organizuje bal sylwestrowy – nie może Cię zabraknąć

Hotel VEGA organizuje bal sylwestrowy – nie może Cię zabraknąć

Hotel Vega w Lęborku będzie organizować bal z okazji nowego roku.

reklama

Impreza zaplanowana jest 31 grudnia na godzinę 20:00. Zaproszeni są wszyscy chętni wrażeń oraz łaknący dobrej zabawy. Na imprezę zostanie wykorzystana sala bankietowa, która znajduje się wewnątrz budynku hotelowego, a do dyspozycji gości będą dostępne pokoje oraz apartamenty hotelu. Pokoje są dostępne w wariantach jedno- dwu lub trzyosobowych.

Sylwester

Koszt sylwestra to 300 zł/os. W cenie aperitif sylwestrowy, przystawki zimne, przystawki gorące, zupa, danie główne oraz deser. Każda para otrzyma także 0,5l alkoholu.

Atrakcje hotelu Vega

Poza salą bankietową i pokojami masz również możliwość skorzystania z restauracji i sali konferencyjnejlub jeśli jesteś typem podróżnika, możesz skorzystać z okazji i pozwiedzać okoliczne atrakcje turystyczne, takie jak:

  • Zabytki miejskie w Lęborku
  • Słowiński Park Narodowy w sąsiedztwie Łeby
  • Punkt widokowy na wieży ciśnień w Lęborku
  • Malownicze okolice rzeki Łeby
  • oraz wiele innych ciekawych miejsc

Pozostałe usługi hotelu

Hotel Vega ma w swojej ofercie także realizację imprez okolicznościowych, takich jak: wesela, komunie święte, urodziny itp. Jest także możliwość skorzystania z Sali konferencyjnej, która jest wyposażona we wszystkie narzędzia, potrzebne do wykorzystania jej na spotkaniach konferencyjnych. Jednym z pomysłów wykorzystania usług hotelu jest organizacja szkolenia w Sali konferencyjnej, a także skorzystanie z noclegów w tym samym miejscu.

Kontakt

Tel.: 512 02 02 02
E-mail: rezerwacja@hotel-vega.pl
Adres hotelu: Lębork, ul. Bohaterów Monte Casino 9
Adres WWW: https://www.hotel-vega.pl/

reklama

Artykuł sponsorowany przez firmę „Hotel Vega”

reklama