14/04/2024
Aktualności Sport

Zagrać może praktycznie każdy

Zagrać może praktycznie każdy

W Szkole Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej odbędą się dwa
„Tęczowe turnieje tenisa stołowego”. Zapisy odbywać się będą w dniu zawodów, a na zwycięzców czekać będą medale i nagrody rzeczowe.

Rywalizacja rozpocznie się już w środę, 29 listopada, od turnieju drużynowego, w którym uczestniczyć mogą zespoły składające się z trzech zawodników lub zawodniczek.
Tydzień późnej, w Mikołajki, czyli w środę, 6 grudnia, organizatorzy zaplanowali turniej indywidualny. Zostanie on przeprowadzony w trzech kategoriach: kobiety/mężczyźni do 50 lat, 51-65 lat i 65+.

reklama

W turniejach mogą wziąć udział zawodnicy amatorsko uprawiający tenis stołowy, nie biorący udziału w rozgrywkach ligowych organizowanych przez PZTS i WZTS. Zapisy odbywać się będą w dniu zawodów, a na zwycięzców czekać będą medale i nagrody rzeczowe.

Turnieje odbędą się w Szkole Podstawowej im. Strażaków Polskich w Nowej Wsi Lęborskiej o godzinie17.30. Tradycyjnie przeprowadzą je Edward Nagórski i Andrzej Czubaty.

Organizatorami „Tęczowych turniejów tenisa stołowego” są GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska, Gminny Ośrodek Kultury w Nowej Wsi Lęborskiej i gmina Nowa Wieś Lęborska.

Impreza jest współfinansowana ze środków pochodzących z gminy Nowa Wieś Lęborska w ramach projektu: „Rozwój sportu w Gminie Nowa Wieś Lęborska w dyscyplinie tenis stołowy”.

reklama

Źródło: UG w NWL \ GKS ”Tęcza” Nowa Wieś Lęborska

reklama
POLECAMY
 
close-link