15/07/2024
Aktualności Sport

Tym razem młodzież wróciła bez medalu

Tym razem młodzież wróciła bez medalu

Zawody odbyły się 11 listopada, w dniu Narodowego Święta Niepodległości. W turnieju dziewcząt uczestniczyło 36 drużyn z całej Polski, a w turnieju chłopców było ich 18. Wśród nich znaleźli się reprezentanci UKS Libero Łebień – dwie drużyny dziewcząt oraz jedna chłopców.

reklama

Młode siatkarki i siatkarze, którzy na co dzień są uczniami szkół podstawowych w Łebieniu i Garczegorzu walczyli dzielnie. Były wygrane oraz przegrane, jednak głównym celem było przygotowanie do zbliżających się rozgrywek wojewódzkich Kinder Joy of Moving.

Drużyny rozegrały wiele cennych spotkań na nowo oddanej, ogromnej hali COS w Wałczu, z drużynami z takich miast jak: Szczecin, Poznań, Milicz, Koszalin, Starogard Gdański, Grudziądz, Śmigiel, Miastko i Chwaszczyno. Turniej swoją obecnością uświetniła najlepsza siatkarka w historii Polski Małgorzata Glinka.

Przypomnijmy, że miesiąc temu UKS Libero Łebień było bliskie zajęcia miejsca na podium na Ogólnopolskim Turnieju Minipiłki Siatkowej o Puchar Małgorzaty Glinki w Chwaszczynie, w gminie Żukowo. Więcej o tym czytaj:
https://www.lebork24.info/2023/10/09/podium-bylo-na-wyciagniecie-reki/

reklama

Źródło / Zdjęcia: Urząd Gminy w Nowej Wsi Lęborskiej / UKS Libero Łebień

reklama