16/06/2024
Aktualności Kultura

Widownia pękała w szwach. Wszyscy chcieli to zobaczyć

Widownia pękała w szwach. Wszyscy chcieli to zobaczyć

W Gminnym Centrum Kultury w Cewicach odbył się spektakl pod tytułem „Tylko dla dorosłych”. Wydarzenie zorganizował dyrektor GCK i razem z mieszkańcami gminy wziął udział w spektaklu. Na salę przybyły tłumy zainteresowanych.

reklama

18 listopada w Gminnym Centrum Kultury w Cewicach odbyła się premiera spektaklu „Tylko dla dorosłych”. Była to komediowa forma teatralna przygotowana przez mieszkańców Cewic, w reżyserii dyrektora GCK – Karola Płotki. Zainteresowanie spektaklem było ogromne, lista miejsc wyczerpała się w ciągu trzech dni od publikacji informacji o spektaklu. O godz. 18:00 sala zapełniła się do ostatniego wolnego miejsca. W spektaklu udział wzięli: Maria Salabura, Aleksandra Skarniewicz, Sylwia Polit, Paweł Żukowski i Karol Płotka

– Po występie publiczność na stojąco jeszcze długo nagradzała nas brawami – mówi dyrektor GCK w Cewicach Karol Płotka. – Podziękowania złożyli nam pracownicy GCK, wójt Jerzy Bańka oraz wiceprzewodnicząca Rady Gminy Marzena Reclaf. W związku z dużym zainteresowaniem przedstawieniem, kolejny pokaz „Tylko dla dorosłych” wystawimy we wtorek 28 listopada o godz. 19:00.

Zapisy na drugi pokaz spektaklu wciąż trwają. W tym celu należy zgłosić się osobiście lub telefonicznie do sekretariatu GCK w Cewicach. Każdy widz jest mile widziany.

reklama
reklama