02/12/2023
Aktualności

Ta aplikacja pomoże uratować zwierzęta

Ta aplikacja pomoże uratować zwierzęta

Aplikacja, która pomoże w ratowaniu zwierząt, które są ofiarami wypadków lub przemocy – ruszyła na Pomorzu. Animal Helper ma także mobilizować społeczność do natychmiastowej reakcji oraz integrować osoby, które chcą nieść pomoc zwierzętom.

reklama

Aplikacja działa na zasadzie pogotowia – użytkownicy mogą zgłaszać przypadki, a specjalnie przeszkolony dyspozytor skieruje pomoc do miejsc, gdzie jest potrzebna. Bezpośredni kontakt z wolontariuszami, weterynarzami czy innymi instytucjami wspierającymi zwierzęta pozwala na szybką reakcję i udzielenie wsparcia w nagłych przypadkach.

Animal Helper jest dostępny w trzech różnych formach: jako aplikacja mobilna dla użytkowników systemów Android i iOS, a także w wersji przeglądarkowej. Po pobraniu aplikacji lub wejściu na stronę, użytkownicy mogą w prosty sposób zgłosić wypadek lub przypadek przemocy wobec zwierząt poprzez interfejs zgłoszeniowy. 

Czas reakcji w przypadku wypadków czy przemocy wobec zwierząt często decyduje o ich życiu. Animal Helper nie tylko skraca ten czas, ale także integruje lokalną społeczność w działania na rzecz ochrony zwierząt. Dzięki aplikacji osoby chcące pomóc mogą to czynić sprawniej i skuteczniej.

Aplikacja Animal Helper jest dostępna do pobrania za darmo w sklepie Google Play.

Tekst: Karol Grubba

reklama
reklama

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *