15/07/2024
Aktualności Kultura

Wyjątkowy dzień w Pałacu Godętowo

Wyjątkowy dzień w Pałacu Godętowo

Od 1 do 4 czerwca na terenie całego województwa pomorskiego odbywać się będzie czwarta odsłona Festiwalu Dworów i Pałaców Pomorza. Wydarzenie organizuje Stowarzyszenie Właścicieli Dworów i Pałaców Pomerania Manors.

reklama

Od czwartku do niedzieli będzie można odwiedzić aż dziesięć historycznych obiektów zlokalizowanych na terenie województwa pomorskiego oraz poznać ich interesującą historię. Dla zwiedzających otwarte będą pałace w Rzucewie, Rekowie Górnym, Godętowie, Grąbkowie, Krokowej, Jackowie, Runowie oraz dwory w Krępkowicach, Prusewie i Żarnowcu. Festiwal będzie świetną okazją na to, by z bliska przyjrzeć się tym wyjątkowym zabytkom. Organizatorzy przygotowali dla przybyłych gości liczne atrakcje, w tym koncerty, rekonstrukcje, stoiska z regionalnymi posiłkami, wystawy oraz wernisaże. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych uczestników festiwalu w postaci animacji czy dmuchanych placów zabaw, a wszystko to przy bajkowych widokach.

Pałac Godętowo zaprasza wszystkich 2 czerwca,
od 15:00 do 20:00.

Podczas wydarzenia odbędzie się wystawa fotografii dokumentująca dwory gminy Łęczyce ze względu na obchody 50-lecia gminy. Na najmłodszych czeka dmuchany plac zabaw, a dla całych rodzin kreatywne warsztaty dekoracji i biżuterii zorganizowane przez Gminną Instytucję Kultury w Strzebielinie GIKiB Łęczyce. Na chwilę wytchnienia i odpoczynku oferowane będą potrawy z restauracji z menu grillowym i pyszne desery i lody.

Pałac Godętowo to wyjątkowe miejsce z historią w tle, sięgającą XIII wieku. Pałac dysponuje salami o różnej wielkości, dzięki czemu zorganizują zarówno kameralne przyjęcie urodzinowe, jak i duży i wystawny bal. Unikalny wystrój, profesjonalne wyposażenie oraz wyśmienita kuchnia to tylko niektóre z atutów, które gwarantują odpowiednią oprawę nawet najbardziej wymagającej uroczystości, a malownicza sceneria zespołu parkowo-pałacowego perfekcyjnie nadaje się na organizację niezapomnianej ceremonii zaślubin oraz spektakularnych sesji zdjęciowych. Oferta cateringowa Hotelu Godętowo wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, którzy oczekują profesjonalnego podejścia.

Chcesz wiedzieć więcej?
Wejdź na: https://palacgodetowo.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/palacgodetowo

Pałac Godętowo
Godętowo 1
84-218 Łęczyce
Telefon: 609857726

e-mail: events@palacgodetowo.pl

reklama

reklama