Aktualności

Czekają na pieszego i autora nagrania 

Czekają na pieszego i autora nagrania 

Policjanci Ogniwa ds. Wykroczeń KPP w Lęborku prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie nieudzielenia pierwszeństwa pieszemu wchodzącemu na przejście dla pieszych przez osobę kierującą pojazdem służbowym policji. Do zdarzenia doszło w Lęborku na ulicy Dworcowej, a nagranie zostało upublicznione 18 maja.

Komenda Powiatowa Policji w Lęborku prosi świadków tego zdarzenia, a w szczególności osobę widoczną na nagraniu jako pieszy oraz osobę poruszającą się pojazdem, z którego zarejestrowano zdarzenie o kontakt telefoniczny z Ogniwem ds. Wykroczeń KPP w Lęborku pod numerem 47 74 24 891 (w godz. 7:30 – 15:30 w dni powszednie), albo całodobowo pod numerem alarmowym 112.

reklama

Przypomnijmy, film nagrano, kiedy radiowóz przejeżdżał ulicą Dworcową w Lęborku. Gdy pojazd dojeżdżał w okolice przejścia dla pieszych, do krawędzi drogi zbliżał się także pieszy, którym była młoda dziewczyna, która zamierzała w tym miejscu przekroczyć jezdnię. Radiowóz jednak nie ustąpił pierwszeństwa, a pieszy przeszedł na drugą stronę ulicy dopiero, gdy policyjny samochód przejechał przez pasy.

Więcej o tym czytaj też:
https://www.lebork24.info/2023/05/19/policjanci-nie-przepuscili-pieszego-wideo/

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Lęborku

2 Komentarze

    jakie trzeba mieć układy żeby tak rozgrzebywać temat zaraz się okaże że piesza żle szła a ten co nagrywał to nie legalnie

    Taa. Kontakt z komisariatem z tego miasta. Śmiech na sali zebrać świadków i do komendy głównej a i tak niewiadomo czy ukarają.

Komentarze są wyłaczone

POLECAMY
 
close-link