03/03/2024
Aktualności Sport

Pasjonaci siatkówki zagrali w turnieju [Zdjęcia]

Pasjonaci siatkówki zagrali w turnieju [Zdjęcia]

W Zespole Szkół w Cewicach odbył się turniej siatkarski samorządowców, trenerów, instruktorów i działaczy piłki siatkowej. Turniej rozgrywany był pod patronatem wójta gminy Cewice w ramach rodzinnego festynu.

reklama

Turniej, w którym wzięło udział osiem zespołów, rozegrano w sobotę, 20 maja, w Zespole Szkół w Cewicach. Mecze toczyły się w dwóch grupach, a następnie rozegrano spotkania o medale.

Wyniki rozgrywek:

I miejsce – Morska Jednostka Rakietowa Siemirowice
II miejsce – Dream Team
III miejsce – UKS IRYDA Cewice
IV miejsce – ROLKA Lębork
V miejsce – FC Bytów
VI miejsce – Rokity
VII miejsce – Starostwo Powiatowe Lębork
VIII miejsce – Amator Team Cewice

Podczas turnieju wybrano najlepszą zawodniczkę i najlepszego zawodnika MVP turnieju. Zostali nimi Natalia Syldatk i Łukasz Wenta z Morskiej Bazy Rakietowej w Siemirowicach. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary i medale. Najlepsi zawodnicy w poszczególnych zespołach oraz MVP turnieju otrzymali pamiątkowe statuetki.

Nagrody wręczyli wójt gminy Cewice Jerzy Bańka, radna sejmiku wojewódzkiego Iwona Mielewczyk, starosta powiatu lęborskiego Alicja Zajączkowska, burmistrz Lęborka Witold Namyślak, wiceburmistrz Lęborka Teresa Ossowska-Szara, przewodniczący rady gminy Cewice Wiesław Keller, dyrektor Zespołu Szkół w Cewicach Aleksandra Klawe, dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Cewicach Karol Płotka oraz prezes UKS Iryda Cewice Andrzej Linsztedt.

Głównymi organizatorami turnieju byli Joanna Bieniek, Jarosław Pruski i Andrzej Linsztedt oraz Zespół Szkół w Cewicach, GCK w Cewicach i UKS Iryda Cewice.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom i już dziś zapraszają na następne siatkarskie turnieje.

reklama

Źródło / Zdjęcia: Urząd Gminy w Cewicach

reklama