30/11/2023
Biznes

Promocja Wielkanocna na Dom z Ogródkiem w spokojnej okolicy!

Promocja Wielkanocna na Dom z Ogródkiem w spokojnej okolicy!

Zbliża się ku końcowi inwestycja nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej z ogródkami przy ulicy Sportowej w Lęborku. Spokojna okolica i dogodny dojazd zarówno do centrum miasta jak i drogi wojewódzkiej S6 to tylko jeden z atutów tego miejsca. W sąsiedztwie znajdziemy nowoczesną siłownię, basen, park, stadion, szkołę, liczne sklepy, usługi oraz przystanki autobusowe.

reklama

Deweloper oferuje komfortowe mieszkania trzypokojowe o powierzchni od 57 do 122 m2 składające się z przestronnego salonu z aneksem , dwóch sypialni ,łazienki z WC oraz przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego. Do mieszkania może przynależeć również miejsce parkingowe na wyłączność zlokalizowane na terenie działki.

Mieszkania są usytuowane z ekspozycją w stronę południowo- zachodnią co gwarantuje nam piękne zachody słońca każdego słonecznego dnia. Na działce znajdują się także miejsca postojowe do wyłącznego użytku, natomiast do lokalu na parterze przynależy ogródek o łącznej powierzchni ponad 20m2.

Kolejnym atutem tej inwestycji jest ogrzewanie miejskie, a co za tym idzie,
niskie koszty eksploatacji przyszłych właścicieli!

Deweloper Graf-Dom oferuje szereg możliwości w kwestii wykonania prac dodatkowych na specjalnie życzenie klienta m.in. możliwość wykonania instalacji ogrzewania podłogowego. Ustawienia ścian działowych czy punktów przyłączenia mediów również wykonuje się pod upodobania i potrzeby Właściciela.

Planowany odbiór już w październiku 2023r !!

Liczba dostępnych mieszkań – 6

Promocja Wielkanocna, której ważność kończy się 31.05.2023 to jedyne 5300 zł brutto/m2.

Okazyjna cena mieszkania na parterze z ogródkiem o powierzchni 62m2 to jedynie 328,600 zł brutto!

Nie czekaj! Umów się na spotkanie!

Tel. 608 025 016 lub 602 379 361

Zapraszamy również do odwiedzin naszych mediów społecznościowych na których dowiedzą się Państwo wszystkiego o naszych najświeższych ofertach!

Instagram: https://www.instagram.com/_graf_dom_/

Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100090234764197

reklama

Artykuł na prawach ogłoszenia

reklama
POLECAMY
 
close-link