28/03/2024
Aktualności

Oferta pracy – dziennikarz portalu informacyjnego lebork24.info

Chcesz pracować w mediach, mieć wpływ na to, co dzieje się w naszym otoczeniu? Czekamy na Ciebie. W związku z rozwojem naszej redakcji lebork24.info poszukujemy osoby na stanowisko: dziennikarz.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie treści i artykułów dziennikarskich o Lęborku i powiecie lęborskim
  • dbałość o stały rozwój portalu
  • obsługa mediów społecznościowych
  • raportowanie wyników pracy

Oferujemy:

  • nastawienie na długotrwałą współpracę i jasne kryteria rozwoju
  • samodzielność działania i kreowania sposobu pracy
  • odpowiednie narzędzia do wykonywania zadań

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane, ale osoby zainteresowane chętnie przyuczymy do stanowiska)
  • lekkie pióro
  • znajomość zasad pisowni języka polskiego (warunek konieczny)
  • komunikatywność
  • zainteresowanie tematyką regionalną
  • rzetelność i dziennikarska ciekawość
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i terminowość
  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Informacje udzielamy telefonicznie tel. 693 626 716. Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o kierowanie CV na a.stawicki@akomkb.pl

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

1 Komentarz

    Proponuję pana Zbyszka pan Zbyszek będzie ok

Komentarze są wyłaczone

POLECAMY

close-link