reklama
reklama
Aktualności

Odpicuj swoją furę z DETAILER Lębork

Odpicuj swoją furę z DETAILER Lębork

Wielkimi krokami zbliża się wiosna! To idealny czas, aby ogarnąć swój samochód po długich tygodniach zimy. Czysty samochód to codzienna przyjemność, ale niewątpliwie nie jest to możliwe bez czystego i świeżego wnętrza. A do tego potrzebne jest profesjonalne pranie tapicerki, dywaników, podsufitki, pielęgnacja skóry, kokpitu i plastików.

reklama

Jak zadbać o samochód po zimie?

Mycie samochodu po zimie to przede wszystkim – zmycie z auta soli. Warto także skontrolować stan lakieru i szyb. Zimą możemy nie zauważyć nowego odprysku na lakierze czy drobnych rys spowodowanych piaskiem, błotem, roztopionym śniegiem i innymi zabrudzeniami. Często wsiadamy do samochodu w zaśnieżonych butach czy wilgotnej kurtce. Dlatego podczas pierwszych cieplejszych dni warto porządnie wywietrzyć kabinę i dobrze wysuszyć dywaniki, jeśli posiadamy materiałowe. Koniecznie trzeba zajrzeć pod tapicerkę. Zalegająca wilgoć może doprowadzić do powstania pleśni i grzybów w aucie.

Najbardziej skutecznym rozwiązaniem na odświeżenie auta po zimie jest wstawienie samochodu do zakładu zajmującego się detailingiem. Samochód zostanie dokładnie umyty, wysuszony, a w razie potrzeby wypolerowany i nawoskowany, dzięki czemu będzie wyglądał jak nowy!

Detailer Lębork, zadba o wnętrze samochodu od A do Z. Oddając auto w ręce specjalistów, będziesz mieć zapewnioną szczegółową pielęgnację, czyszczenie, renowację i konserwację zarówno wnętrza samochodu, jak i karoserii oraz elementów stanu salonowego.

Usługi Detailer Lębork:

– Mycie detalingowe
– Quick detaling wnętrza (czyszczenie)
– Pranie ekstrakcyjne foteli
– Pranie ekstrakcyjne podłogi
– Czyszczenie i pielęgnacja skór
– Czyszczenie podsufitki
– Korekta lakieru (wosk, powłoki polimerowe, powłoki ceramiczne)
– Zabezpieczanie felg
– Zabezpieczanie szyb

Detailer posiada także VOUCHERY, które możesz podarować każdemu
miłośnikowi motoryzacji.
SPA dla samochodu to strzał w dziesiątkę!

Chcesz wiedzieć więcej?
DETAILER
ul. Cisowa 10
84-300 Lębork
Wejdź na: https://www.facebook.com/Detailer-L%C4%99bork-111314033978186
lub zadzwoń: 730374166, 532596607

Artykuł na prawach ogłoszenia

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECAMY
 
close-link