reklama
reklama
Aktualności Sport

Wiosenne wędkowanie tuż, tuż! Przegląd zestawu z Magnum w Lęborku

Wiosenne wędkowanie tuż, tuż! Przegląd zestawu z Magnum w Lęborku

Wiosenne wędkowanie tuż, tuż, więc warto przygotować się do wiosennych wypraw. Każdy wędkarz powinien przyjrzeć się swoim wędkarskim zestawom. Przegląd sprzętu wędkarskiego jest niezbędna, aby nie kupić czegoś, co jest aktualnie zbędne.

reklama

Warto przyjrzeć się bliżej mniejszym elementom zestawu. Obejrzenia wymagają kołowrotki, żyłki, plecionki, spławiki, ciężarki, koszyczki zanętowe i inny drobny sprzęt niezbędny do skonfigurowania zestawu. Również w tym przypadku obowiązkiem wędkarza jest sporządzenie osobnej listy zawierającej wszystko to, co będzie mu niezbędne podczas szybko zbliżającego się sezonu. Nie ulega więc wątpliwości, że przygotowanie do wiosennego wędkowania jest ważne. Należy dokładnie obejrzeć swój sprzęt i ocenić jego stan. Mocno wyrobione elementy zestawu trzeba wymienić na nowe.

Marzec to dobry czas na ładna płoć i leszcza , jazia, wzdręgi. Białoryb można łowić tradycyjnie na przynęty żywe lub kukurydzę haczykową , ciasto wędkarskie . Świetna alternatywą są przynęty proteinowe ,które znakomicie sprawdzą się przy łowieniu leszcza i karpia , pamiętajmy jednak, że to biała ryba jest naszym celem nadrzędnym.

Sklep wędkarski Magnum w Lęborku sprosta wymaganiom, każdego wędkarza! W ofercie znajdziesz specjalistyczne akcesoria wędkarskie oraz militarne najlepszej jakości i marek takich jak: Shimano, Anakonda, Mikado, Konger, Jaxon, JMC. Szeroki wybór przynęt do spinningu, zanęt, kulek proteinowych, ubrania militarne, akcesoria do survivalu, ASG, wiatrówki oraz akcesoria do samoobrony.

W MAGNUM możesz zakupić zezwolenia PZW: jednodniowe, 3-dniowe, 7-dniowe, 14-dniowe oraz roczne, jak i zezwolenia na łowiska komercyjne.

Dla stałych klientów rabaty!

W sklepie znajdziesz zanęty firmy Lorpio  Meus , Carpio , Marlin, Germina, Genlog a także przynęty proteinowe Carpio, Meus, Mach Pro i wiele innych.Wejdź na FACEBOOK:
 https://www.facebook.com/Magnum-Sklep-w%C4%99dkarsko-militarny-1758061297545642

Lub zadzwoń 728947296


Sklep znajduje się na targowisku miejskim przy Handlowa 1/16.
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek – 09:00 – 17:00
soboty – 9:00 – 14:00

Artykuł na prawach ogłoszenia

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECAMY
 
close-link