reklama
reklama
Aktualności Kultura

Konkurs fotograficzny „Jak z okładki”.

Konkurs fotograficzny „Jak z okładki”.

Konkurs fotograficzny „Jak z okładki” to III edycja konkursu organizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Lęborku. Konkurs jest adresowany do osób z powiatu lęborskiego oraz związanych z ziemią lęborską i nie ma ograniczeń wiekowych.

reklama

Na konkurs należy nadsyłać zdjęcia inspirowane okładką książki, nawiązującą do tegorocznej tematyki: JEDZENIE X NAMIĘTNOŚCI. Biblioteka zachęca do sięgania po okładki, które w artystyczny sposób podejmują temat jedzenia. Może to być tylko delikatny akcent, jak kubek herbaty czy soczyste truskawki w dłoniach. Można także odtworzyć jedzenie jako obraz, w stylu martwej natury czy też innej artystycznej kompozycji. Również portret z akcentem kulinarnym wpasuje się w tę tematykę.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia. Prace należy nadesłać w formie elektronicznej do 13 kwietnia 2023 r. na adres mbp.lebork.konkursy@gmail.com wraz ze skanem podpisanego formularza zgłoszeniowego, bądź dostarczyć do sekretariatu biblioteki.

Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny, jednak bez ich podania uczestnik nie ma możliwości wzięcia udziału w konkursie. Powołane przez organizatora jury wyłoni zwycięskie prace, które zostaną zaprezentowane w formie wystawy. Nagrodą główną w konkursie za zajęcia I miejsca jest 300 zł. Za zajęcie II i III miejsca oraz wyróżnienia laureaci otrzymają nagrody rzeczowe. O ilości nagrodzonych prac, przyznanych nagrodach i formie ich wyeksponowania decydują organizatorzy konkursu. O zakwalifikowaniu prac na wystawę laureaci zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną, bądź telefonicznie.

Ogłoszenie wyników i wernisaż wystawy
odbędzie się 20 maja w
Wieży Ciśnień w Lęborku.

Więcej informacji: https://www.biblioteka.lebork.pl/oferta/konkursy/konkurs-fotograficzny-jak-z-okladki-jedzenie-x-namietnosc/#maincontent

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

POLECAMY
 
close-link