26/04/2024

Lew Lębork na IV miejscu w Cedrach Wielkich… Oskar Kwiatkowski najlepszym zawodnikiem turnieju [zdjęcia]

W Cedrach Wielkich odbył się czwarty turniej V edycji Halowych Turniejów o Puchar Prezesa Pomorskiego Związku Piłki Nożnej „ENERGA Griffin Cup”, w którym wystąpiło ogółem 12 zespołów z rocznika 2009. Zwyciężył UKS Orlen Gdańsk (biali), który pokonał w finale II zespół UKS Orlen Gdańsk (czerwoni) 4:0. W meczu o III miejsce Jantar Ustka wygrał z Lwem Lębork 5:1.

W eliminacjach (gr.A) Lew Lębork pokonał AP Kościerzynę 2:0, GKS Lipniczankę Lipnica 4:2 oraz uległ MKS Gryf Tczew 3:1, zajmując ostatecznie II miejsce w grupie. W ćwierćfinale młodzi piłkarze Lwa Lębork pokonali Beniaminka 03 Starogard Gdański 5:0, zaś w półfinale ulegli II zespołowi UKS Orlen Gdańsk (czerwoni) 0:3. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Oskar Kwiatkowski (Lew Lębork)