03/03/2024
Aktualności

Zaprojektuj swoje miejsce pracy z PROJEKT MATYKA w Lęborku.

Zaprojektuj swoje miejsce pracy z PROJEKT MATYKA w Lęborku.

Projektowanie salonu spa lub salonu fryzjerskiego jest specyficzne i różni się od innych przestrzeni. Oprócz spełnienia wytycznych sanepidu musimy pamiętać, że nowocześni klienci oczekują luksusu i wygody.

reklama

Projektanci PROJEKT Matyka znają przepisy techniczno-budowlane, zapewniające bezpieczeństwo użytkowania pomieszczeń, dlatego nie boją się żadnych wyzwań. Ważne, aby dobór kolorystyki, elementy designu były odpowiednio dobrane tak, aby przestrzeń wydawała się większa, a klienci czuli się w niej doskonale.

Każda branża jest inna i wymaga indywidualnego podejścia do zaprojektowania. Inaczej projektuje się salony piękności, sklepy czy biura. Ważne jest także odpowiednie oświetlenie podczas planowania przestrzeni. Projekt gabinetów przewiduje różne rodzaje światła odpowiednie dla poszczególnych gabinetów. W poczekalni i w gabinecie do masażu idealne będzie światło stwarzające atmosferę i klimat. Gabinet, w którym będą wykonywane zabiegi na twarzy, wizaże – będzie wymagał doskonałego oświetlenia – które precyzyjnie pozwoli wykonać zabiegi pielęgnacyjne. Niezależnie od dwóch wymienionych biegunów zawsze warto korzystać ze światła dziennego, które jest niezastąpione i samo w sobie w postaci widoku za oknem jest ozdobą. Warto jednak pamiętać o zapewnieniu prywatności oprócz dobrego naświetlenia.

PROJEKT i MEBLE Matyka jest firmą, która ma ponad 20 lat doświadczenia. Firma działa na rynku od 1996 roku w Lęborku i wykonała już setki projektów wnętrz, więc ma doświadczenie, którego potrzebujesz. Projektanci zawsze starają się, aby każdy klient był w pełni zadowolony z usług, a do każdego projektu podchodzą indywidualnie i z dbałością o wykonanie.

Firma jest otwarta na wszelkie możliwości współpracy. Jeśli masz swój pomysł to projektanci pomogą Ci w zrealizowaniu go. Zarówno pod względem projektu jak i stworzenia mebli.

Firma oferuje także raty 0%!

Ofertę kredytową poznasz na miejscu. Jest to wygodna opcja płatności, całą usługę od zaprojektowania, stworzenia mebli oraz zakup sprzętów AGD czy RTV, możesz rozłożyć na wygodne raty.


Chcesz wiedzieć więcej?
Wejdź na:  www.meblematyka.pl oraz www.projektmatyka.pl
Facebook: https://www.facebook.com/projektmatyka

Lub Zadzwoń (059)8626750 / 507186497

MebleMatyka/ ProjektMatyka
ul. B.Krzywoustego 29S
84-300 Lębork

reklama

Artykuł na prawach ogłoszenia

reklama
POLECAMY
 
close-link